0

Хочу в журнал Burda 10/2016

 

Доброго дня, наші майстрині! Сьогодні ми оголошуємо переможця конкурсу #хочувжурнал Burda 10/2016. Протягом місяця ми побачили багато цікавих та оригінальних робіт. На жаль, деякі роботи, які були гідні перемоги, не розглядались редакцією через недотримання учасницями усіх правил конкурсу.  

 

 

За традицією ми хотіли б відзначити роботи, які мали усі шанси бути опублікованими. Однією із перших на фотофорумі з'явилась робота Yuliana Do Підлубна. Сукня розкішна і неймовірно личить власниці. Дивлячись на створений Юліаною образ здається, наче переглядаєш старовнний альбом, настільки гармонійно сукня поєднується із вродою.

 

Тканина підібрана Надією для конкурсної моделі зачаровує. Це один із тих випадків, коли готова модель має вигляд яскравіший ніж у журналі. На фотографіях крупним планом редакція відзначила акуратну обробку пальта "супер леді".

 

Світлана Сафонова  вже вдруге змагається за перемогу. Ми дуже вболіваємо за таку наполегливість! Створені цього разу образи вдались дуже стильними, особливо зі спідницею. Ми впевнені, що під час фотосесіїї ви ловили на собі не один захоплений погляд, адже так?!  Хотілось би побачити робочий процес у не менш яскравому світлі ніж street look.

 

Робота Світлани Міщук - приклад справжнього героїзму, його неможливо було не помітити! Ми впевнені, що від вас тепер "не втече" жодна тканина. Але чому ж ви нас позбавили задоволення поглянути на таємниці робочого процесу?!

 

І "супермен в жіночому обличі", і "ніжна фея" - все це про про Олександру. Непрості вузли та фантазія зробили сукню справді неймовірною. Нас захопив описаний вами робочий процес.

 

  

 

До журналу Burda 10/2016 потрапить "казка" дамочки із жакетом-спенсером. Ми щиро вітаємо Тетяну Зосімову! Цього разу вона наче змагалась сама із собою, пошивши аж два вироби. Робота відповідає усім умовам конкурсу і привертає увагу яскравою презентацією самого жакета. Оригінальний принт тканини поєднує у собі петропавлівські квіти та геральдичні лілеї.  Неможливо не захопитись, як таке незвичне поєднання створило образ, що навіює атмосферу кориди!  Головний редактор журнала Оксана  Модієвська особливо відзначила майстреність у поводженні із жакардовою тканиною. 

 

 

Бажаємо усім учасницям творчого настрою, адже порадившись, редакція ухвалила рішення зробити конкурс періодичним! Ми сподіваємось здійснити мріїї найпалкіших прихильниць журналу Burdastyle. Більше подробиць читайте завтра у новинах!

 
9
Поділитись:
+ коментувати

9 Коментарів

Дуже рада за Тетяну і повністю згодна з командою burdastyle.ua )) Ця талановита, красива і просто гарна людина заслуговує цієї перемоги!)))

І хочу подякувати вашій команді за те що ви влаштуваєте такі конкурси. Я гадаю, що кожна учасниця конкурсу, намагається перевершити саму себе, завдяки цьому ми всі маємо такі гарні речі))) Честно, як би не конкурс, моя сукня могла виглядати простіше... Ви мотивуєте нас бути краще і змушуєте працювати більш наполегливо. Дякую! 

Це неймовірна краса! Вітаю з перемогою! Дійсно, були достойні конкуренти. Особливо хотілося б відмітити роботу Надії. Її синє пальто-халат мене вразило. Ще раз вітаю!

Дякую, Лізо! Вас нам не вистачало, де пропадали, чому не приймали участі у конкурсі? Я знаю які у Вас гарні вироби і оверлок ;) новенький. 

Я теж цього разу вболювала за Надію, якби ж було три призових місця - Надія неодмінно посіла б друге.

Вітаю Тетяну з перемогою! Бажаю творчого натхнення і енергії  надалі радувати користувачів  сайту своїми роботами!

Дякую, Yuliana! Мені дуже сподобалась ваша сукня. З нетерпінням буду чекати нових витворів, мені подобається ваш стиль і смак.

Ура! Вітаємо Таню з перемогою! Жакет запам'ятається всім! Такі роботи варті окремої уваги. Дякую сайту за такий чарівний конкурс! Наші майстрині мають змогу відчути себе принцесами та потрапити на сторінки улюбленого журналу. Журнальчик тепер чекатимуть зі ще більшим нетерпінням. Молодці організатори, браво автору жакета!

Так, Таню! Відчуваю себе принцесою, ні королевою ;) . Стільки уваги прикуто до моєі скромноі персони - неймовірні відчуття. Чого і Вам бажаю, дуже приємно, правда ;)

Вітаю Таню з перемогою! І дуже вдячна усім конкурсанткам за чудові презентації своїх проектів. Цього разу конкурс ще більше вразив якістю виробів і фотографій. Дівчата, ви всі найкращі! Успіхів усім! 

Вітаю Yuliana Do Підлубну, Надію, Світлану Сафонову, Світлану Міщук і звітно ж Олександру з маленькою, але все ж таки перемогою! Ваші роботи , на мій погляд, дуже класні. І це ще раз підтвердила редакція. Те,що іх відзначила редакція означає лише одне - Ви на вірному шляху. Не втрачайте надіі, до наступноі перемоги Вам залишився один крок. Впевнена, наступна перемога за Вами, бо Ви цього варті.

Хіт продажу