0

#хочувжурнал Спідниця феї в кольорах Pantone

  • автор: Світлана Семашко
  • дата: 29.08.2016
2
Поділитись:

Опис


Придбавши найперший цьогорічний випуск улюбленого журналу Burda я просто закохалась в спідницю з кокетками #106. Дуже довго я носила її в думках, уявляла її в шоколадному кольорі чи темно-фіолетовому. В моєму баченні, це мала стати чарівна осіння спідниця. Проте, як часто буває, в пошуках необхідної (читай "ідеальної") тканини, все пішло не по плану :) Я натрапила на японський шовк, в актуальних кольорах весна-літо від Pantone, а саме - Serenity та Quartz! Попереднього бачення спідниці наче й не було, з осінньої чарівниці, спідниця трансформувалась в весняну, чи навіть літню фею.

Враховуючи те, що я ще зелений початківець і з такими тендітними тканинами досі не працювала, страшно боялась зіпсувати тканину або, що ще гірше, зазнати невдачі. Проте, я ризикнула. Відверто кажучи, це було ще те випробовування.

Повсякчас тканина "тікала", випробовуючи мене на стійкість та завзятість. Були й невеликі невдачі! Якщо звернути увагу на розміщення кокеток в моєму виконанні, воно трохи різниться від оригільного варіанту Burda і вийшло це зовсім випадково! Бачили б ви мій розпач в мить коли я зрозуміла якої помилки припустилась. Але опанувавши себе, роздивившись масштаби катастрофи, виявилось що таке розположення кокеток робить силует більш жіночним, підкреслює саме те, що треба :) 

Хоч процес був складний і, безумовно, спідниця має недоліки, я задоволена результатом майже на 99%! Це був відмінний досвід. Надалі, я точно не боятимусь шовку :) І сама викрійка виявилась дуже вдалою! Планую таки втілити ідею з осінньою спідничкою цього ж крою.

---

Потрапити на сторінки улюбленого, ще з дитинства, журналу - ЦЕ МРІЯ! Не можу навіть уявити, як це, бути в Burda! Проте можу сказати напевно, це величезна мотивація, джерело натхнення і віри у власні здібності для таких майстринь-початківців як я. Тому я дуже-дуже-дуже #хочувжурнал 

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

Світлано, я в захопленні і від вашої спідниці, і від розповіді про неї. Дивлячись на гарні фото, розкішну спідницю, я зовсім не помічаю недоліків, хоч вони може і є (з вашого опису). Мені пощастило чотири роки тому попасти в журнал, враження - не передати словами:) Щиро бажаю успіху!

О, так приємно! Дякую вам велике за такі слова)))

Хіт продажу

Зараз переглядають