Новий сезон конкурсу #хочувжурнал

Так, так! Ось і дізнаємось, хто вже тримав у руках новий випуск Burda 7/2017. Звичайно, тоді для вас не буде новиною, що ми відкриваємо новий сезон конкурсу #хочувжурнал та запрошуємо вас взяти участь.

 

Готуємось до осені, оскільки роботи переможця будуть опубліковані у вересневому випуску Burda 9/2017. Все просто: протягом місяця потрібно придбати електронну викрійку на нашому сайті, пошити річ та завантажити свою роботу на фотофорум в період з 23.06.2017 по 11.08.2017.

 

Цього разу ми готуємо  особливу публікацію, бо, напевно,  Burda - єдиний глянцевий журнал, який не просто створює мрії своїх читачок, а й допомагає їх реалізовувати. За кожним пошитим вбранням ховається невеличка історія, і нам хочеться відкрити їх іншим, щоб  наша творча майстерня ставала ще більшою! 

 

Новий сезон конкурсу #хочувжурнал

 

Хто переможе

Звісно той, хто дотримається усіх правил та порад що до подання робіт. Це означає, що на форум потрібно завантажити гарні роботи процесу шиття, готових образів та опис свого проекту чи то з точки зору обробки кожної деталі, чи то просто надихаючу історію, а краще і те, і інше. 

 

Сюрприз

Публікація у вересневому випуску буде зовсім інакшою, аніж у попередніх сезонах конкурсу. Цілу сторінку ми присвятимо саме вашій творчості та роботі, презентованій на конкурс. Сподіваємось, цікавих проектів буде багато, хотілось би побачити яскраві принти, стильні образи, оригінальні моделі. Неважливо, маєте ви певний досвід чи лише починаєте шити, головне - те натхнення, з яким ви будете шити!

 

Доречі, деякі роботи, які стали фаворитами у минулих сезонах конкурсу, все ж таки з'явились у новому випуску Burda 7/2017. Які саме, ви зможете побачити під час прямого ефіру презентації журналу на нашій офіційній сторінці BurdaStyle Ukraine у Facebook 23.06.2017 о 16:00.
3
Поділитись:
+ коментувати

3 Коментарі

Ну, нарешті, як же я люблю цей конкурс!!! Це неймовірний шанс!!! (Я це точно знаю:) Із привеликим задоволенням знову прийму участь, адже це неймовірний проект!

Чудова новина!!! Знову даруєте нам всім шанс здійснити свою мрію!!!

Дуже цікаво! Я тільки почала вчитись шиттю разом з вашим журналом, але може і в мене щось вийде :) Думаю, цей конкурс дасть нам змогу побачити багато шедеврів дівчаток-майстринь. Бажаю усім успіху! 

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жилет із в'язаного полотна

З коротким жилетом із готового в'язаного полотна у комплекта виходить вельми спортивний вигляд. ...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Спідниця плісе коротка

Трикотажний пуловер плюс спідниця плісе в тонку смужку, на поясі з репсової стрічки - цей...

0 грн.

Комплект трикотажний з шапочкою

Трикотажний комплект для малят: жакет, штанці і шапочка. ...

44.90 грн.