0

Конкурс #хочувжурнал повертається!

 

На численні прохання наших форумчанок редакція знову проводить конкурс #хочувжурнал. Цього разу затверджені нові умови участі у проекті. Команда Burda Style переконана, що це допоможе нашим конкурсанткам розкрити свій потенціал та вдосконалити свої швейні навички.

 

Як і раніше для участі потрібно зробити всього 2 кроки: придбати викрійку і розмістити готову роботу на форумі з підписом #хочувжурнал. Все це потрібно зробити лише у зазначений період проведення конкурсу з дотриманням усіх правил. А для того, щоб збільшити шанси кожної учасниці на перемогу, редакція публікує декілька порад!

 

Конкурс триватиме з 05.08.2016 по 04.09.2016

Оголошення переможця відбудеться 05.09.2016

Публікація роботи переможця вийде у жовтневому випуску Burda 10/2016, що з’явиться у продажу 30.09.2016.


Жаданий приз

Цього разу публікація у журналі Burda Style матиме зовсім інший вигляд ніж  у попередніх етапах конкурсу. Нашому переможцю буде присвячена ціла публікація, яка буде надихати не одне покоління модниць і кравчинь.

 


Уявіть свою доньку і онучку, яка гортатиме журнал у пошуках викрійки сукні і знайде випуск, на сторінках якого ви ділитесь порадами та враженнями щодо свого швейного досвіду. Дотримуйтесь наших порад і на сторінках Burda Style з'явиться саме ваша робота.


 

Вибір моделі

Викрійка, яку ви захочете обрати для участі у проекті, має бути цікавою, з точки зору швейного виконання. Обрана модель може мати складний крій, багато деталей або бути створеною з примхливої тканини. Якщо ви швея початківець, обов'язково спробуйте для себе щось новеньке, буде корисно кинути виклик своєю швейною майстерністю досвідченим кравчиням.

 

Фотосесія 

Фотоапарат радимо дістати на самому початку роботи і не ховати його до того моменту, поки робота не буде закінчена. Нам буде цікаво побачити кожний етап вашої роботи. Надихайте інших вашими знімками! Фотографії робочого процесу, деталей готового одягу крупним планом, матеріалів, з яких створений виріб та, звичайно, вашого стильного образу в пошитому вбранні мають бути в хорошій якості, цікавими та гарними.

 

Опис роботи 

Не забувайте додавати опис до вашої роботи. Завдяки цьому редакція матиме змогу визначити, наскільки для вас важлива перемога. Ви можете поділитись порадами, які допомогли вам у роботі, і новим для себе досвідом. Просто спробуйте відповісти на такі запитання:

Чому ви вирішили взяти участь?

Чому саме ви маєте перемогти ?

Як ви обрали цю модель?

Яким чином втілювали задум?

Чи задоволені ви результатом?

Чого вам вдалось досягти?

 

Публікація на фотофорумі

Кожна представлена робота оцінюється окремо, тому ви можете збільшити свої шанси на перемогу представивши декілька робіт.  

 

Швейний досвід учасниць

Місія Burda Style нітрохи не менше, ніж навчити жінок шити. Тому для нас особливо важлива участь новачків у проекті. Конкурс #хочувжурнал - це самореалізація у творчості.  А для досвідчених кравчинь - змога заявити про себе та стати частиною легендарного швейного бренду. 

 

Сподіваємось побачити багато цікавих проектів цього сезону. Переможе найяскравіше представлена робота! А чия саме дізнаємось 05.09.2016.

 
5
Поділитись:
+ коментувати

5 Коментарів

Ура-а!!! 

Із задоволенням прийму участь !!! 

Если я купила сам журнал собственно и сшила платье для участия в конкурсе- обязательно приобретать выкройку на сайте? Спасибо!

 

Так, потрібно саме купити викрійку на сайті - це обов'язковий крок для участі в конкурсі.

Конкурс #хочувжурнал проводиться лише серед користувачів сайту http://burdastyle.ua, тому викрійка має бути придбана саме за вказаний період проведення конкурсу на зазначеному сайті.

За технічними причинами, ми інакше не зможемо відстежити учасників. Адже в усіх мають бути рівні умови, що до пошиття виробу, а саме місяць проведення конкурсу.

При размещении работы на фотофоруме для конкурса в строке «журнал» нет ссылки на журнал Бурда, поэтому пришлось выбрать первый по списку. В чем проблема? Помогите.

Хіт продажу