Перший анонс Burda 5/2019

 

Травневий випуск Burda сповнений чарівних різноманітних моделей, які дозволять насолоджуватися довгоочікуваним теплом, де б ви не були - на морському курорті чи в літньому офісі.

 

Шовк, мереживо, тюль і легкий жакард - відчуйте свіжий подих нової романтики в нашій колекції, в якій навіть на простому пуловері розпустилися квіти!

 

 

А ви готові до сезону суконь? Чекайте на приголомшливий парад з 10 яскравих моделей на будь-який смак.

 

 

Натуральні тканини в світлих тонах - кращий вибір для літнього гардеробу. Моделі, які будуть до вподоби і дорослим, і юним модницям.

 

 

Dolce vita! Хвилююча ретро-модель з італійською ноткою з Burda 6/1954.

 

 

Динамічні леді оцінять наші стильні моделі зі спортивними елементами. Комфорт і невимушена елегантність - ось основні риси колекції для жінок з мірками  plus size.

 

 




11
Поділитись:
+ коментувати

11 Коментарів

Чтв, 28/03/2019 - 15:54
автор: Катерина

Дякую за анонс!

Цікаво, як виглядає спинка на синій сукні зі смугастим поясом?

Підкажіть, будь-ласка, скільки на неї орієнтовно необхідно тканини?

Чтв, 28/03/2019 - 18:17
автор: Олена Рапова

Добрий день, Катерино. Спинка у синьої сукні з американською проймою звичайна, закрита - з потайною блискавкою у середньому шві. Інформації про витрату матеріалу поки ще не маю.

Птн, 29/03/2019 - 09:18
автор: Катерина

Добрий день! Олено, дуже дякую за відповідь. Розвіяли мої сумніви:)

Птн, 29/03/2019 - 15:27
автор: Катерина

Придбала сьогодні Бурда 04/2019. На першому аркуші була реклама нового спецвипуску "Люблю шити" (вже у продажу).

Олено, розкажіть , будь-ласка, що це за журнал та чим він відрізняється від звичайної "Burda"?

Чи буде на сайті викладено його анонс?

Та чи дійсно його вже можна придбати?

Заздалегідь вдячна

Суб, 30/03/2019 - 06:57
автор: Олена Рапова

Катерино, це новий спецвипуск Burda. Докладніше про нього можна дізнатися в розділі "Новини" 

https://burdastyle.ua/news/zustrichayte-novyy-zhurnal-burda-special-lyub...

Це адаптоване данське видання з викрійками. Усі нові випуски будемо викладати у вигляді статті-анонса. Пізніше я додам уточнену інформацію щодо його періодичності в наш календар виходу журналів 

https://burdastyle.ua/kalendar-burda-2018/

Суб, 30/03/2019 - 09:22
автор: buh.ishina.com.ua@gmail.com

Олено, підкажіть, будь ласка, що таке Каталог моделей. Мені  він  попався в анонсі , там викрійки дорожчі , але мені сподобалися моделі. А зараз я  не можу знайти, де це . Буду вдячна  за посилання

Суб, 30/03/2019 - 09:56
автор: Олена Рапова

Добрий день.

Відтепер на нашому сайті будуть доступні викрійки з каталогів весна-літо і осінь-зима. Це добірки викрійок, які можна придбати лише в електронному варіанті. Паперовий журнал з ними не видається.

Перший каталог цього року дивіться тут

https://burdastyle.ua/journals/katalog-burda-12019

Викрійки в ньому дорожчі за звичайні, тому що купуючи викрійку з каталогу, ви отримуєте ілюстровані інструкції з пошиття і викрійки відразу всіх її варіантів: A, B (C, D). 

Тобто всі викрійки супроводжуються ілюстрованим курсом з пошиття. І в комплекті викрійок з якимось конкретним номером міститься опис пошиття кожного "підвиду" цієї моделі - А, В та С, D, якщо в цій викрійці є стільки варіантів.

Птн, 29/03/2019 - 19:21
автор: TAMARA KURILO

Номер - даже нечего коментировать! Убожество!

Суб, 30/03/2019 - 09:20
автор: buh.ishina.com.ua@gmail.com

Лично для меня ,это первый номер  ,кторый я куплю  за  последние  2 года. Наконец-то  модели,которые  подойдут мне. Так что, каждому-свое

Суб, 30/03/2019 - 12:06
автор: Зоя

С Ваших слов, Тамара, получается, что все, кто сошьет модель из этого номера, автоматически попадают под это Ваше определение.... А не убожество писать с грамматическими ошибками ? Категоричные высказывания не в моих правилах, но "каков вопрос - таков ответ", как говорится...

Суб, 30/03/2019 - 14:16
автор: Елена

Это только самый первый анонс, рано еще судить так категорично.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Зараз переглядають

Сукня-бандо

Цілком очевидно, що плаття-бандо з чотирьох різних тканин, призборене уздовж верхнього зрізу...

33.50грн.

Блузка-сорочка з короткими рукавами

Біла блузка має подовжену лінію плечей і одвороти на рукавах, зафіксовані патами.

44.95грн.