0
Акція 1+1=3

Чоловіча футболка поло із застібкою на блискавку: шиємо крок за кроком

Стильний хіт: футболка з трикотажного полотна піке пурпурового кольору приверне увагу позитивом і яскравістю. Красиві деталі: одвороти на рукавах і застібка на блискавку з контрастними тасьмами, яка регулює глибину вирізу.

 

Футболка Burda 3/2024#113

 

Вам знадобиться: еластичне трикотажне полотно піке 1,80 м завширшки 140 см для всіх розмірів; флізелін для припрасування; 1 металева застібка-блискавка завдовжки 16 см; подвійна голка швацької машини.

 

Рекомендовані тканини: тільки еластичні трикотажні полотна з ворсованим/махровим виворітним боком, трикотажні полотна.

 

 

Розкрій

1 Перед зі згином 1х

2 Спинка зі згином 1х

3 Обшивка горловини переду зі згином 1х

4 Обшивка горловини спинки зі згином 1х

14 Комір зі згином 2х

15 Рукав 2х

 

План розкладки показує, як розмістити і приколоти деталі паперової викрійки на тканині.

 

 

Припуски: на шви і по зрізах – 1,5 см, на підгин низу – 3 см, припуски по низу рукавів не передбачені.

 

Прокладка: припрасувати до деталей 3, 4 і 14 (1х = верхній комір) з виворітного боку припрасувати смугу прокладки завширшки 3 см поверх розмітки розрізу. Прокладка повинна виступати за нижній кінець розрізу на 2 см.

 

Пошиття

Деталі крою з трикотажних полотен зшиваються спеціальними еластичними стібками або вузькими зигзагоподібними стібками. Підгини низу пуловера і рукавів настрочуються подвійною голкою для збереження їхньої еластичності.

 

Мікротренди. Довга чоловіча сорочка і короткий плащ

 

1. Застібка на блискавку

На переді виконати розріз по лінії середини переду, не доходячи 1 см до мітки розрізу. Застібку-блискавку розкрити і приколоти вздовж одного краю розрізу верхнім боком вниз, пришити на відстані 5 мм.

 

 

Верхні зубчики застібки-блискавки сумістити з розміченою лінією шва вшивання коміра (стрілка).

 

 

На початку і в кінці строчки виконати закріпки. Перед надсікти навскіс від кінця розрізу до кінця строчки.

 

 

Другу половинку застібки-блискавки пришити аналогічно до другого краю розрізу. Трикутник на кінці розрізу відігнути на виворітний бік і пришити поперечною строчкою.

 

 

2. Плечові шви

Сколоти і зшити плечові зрізи. Обшивку горловини переду скласти з обшивкою горловини спинки лицьовими боками, сколоти і зшити плечові зрізи. Припуски швів обметати і розпрасувати. Нижній зріз обшивки обметати.

 

 

3. Горловина

Обшивку пришити вздовж країв застібки на блискавку. Для цього застібку-блискавку розкрити. Тасьми застібки-блискавки ще раз відігнути до середини так, щоб зубчики лежали на переді, краї розрізу сумістити.

 

 

Обшивку приколоти до зрізу горловини, сумістивши лінії розрізу. Вздовж країв розрізу прокласти строчки точно у шви пришивання застібки-блискавки (не доходячи бл. 4 см до кінця застібки на блискавку), далі строчку прокласти вздовж зрізу горловини.

 

 

На обшивці нижні кути позначити з лицьового боку булавками. Обшивку розрізати від верху між строчками, до поставлених булавок виконати косі надсічки.

 

 

На верхніх кутах припуски зрізати навскіс. Обшивку відігнути на виворітний бік, краї припрасувати. З виворітного боку внутрішні зрізи обшивки підігнути і пришити вручну поверх швів пришивання застібки-блискавки. Обшивку приметати вздовж зрізу горловини.

 

Мікротренди. «Адреналінові» пуловери для справжніх чоловіків

 

4. Комір

Деталі коміра скласти лицьовими боками, зовнішні зрізи зшити, почавши/закінчивши строчку точно біля розміченої лінії шва вшивання коміра. Припуски шва зрізати близько до строчки, на кутах – навскіс.

Комір вивернути припрасувати. Нижні комір вшити в горловину лицьовим боком до лицьового боку. Припуски шва запрасувати на комір. Верхній комір підігнути і приметати над швом вшивання нижнього коміра.

 

 

З лицьового боку прокласти строчку точно в шов вшивання коміра, закріплюючи внутрішній зріз коміра. Комір і краї застібки на блискавку вистрочити на відстані 5 мм.

 

Чоловічі штани класичного крою: шиємо крок за кроком

 

5. Бокові шви

Сколоти і зшити бокові зрізи. У бокових швах залишити відкритими розрізи. На початку і в кінці строчок виконати закріпки. Припуски швів обметати і розпрасувати.

 

 

6. Рукави

Нижні зрізи рукавів запрасувати на виворітний бік спочатку по лініях низу, а потім по лініях згинів, потім знову розкласти.

 

 

Виконати шви рукавів. Припуски швів обметати і розпрасувати.

 

 

Нижні зрізи рукавів знову відігнути на виворітний бік. Нижні краї рукавів вистрочити по розмітці. Застрочені складки відігнути вгору на лицьовий бік, припрасувати.

 

 

7. Вшити рукави

Рукави приколоти до зрізів пройм лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши поперечні мітки на рукавах і переді. Шви рукавів сумістити з боковими швами. Поперечні мітки на окатах рукавів сумістити з плечовими швами. Окати рукавів припосадити між мітками.

 

Рукави вметати і вшити. Припуски кожного шва рукава обметати разом і запрасувати по окату на рукав.

 

Чоловічі штани карго: три стильних образи

 

8. Підгин низу/бокові розрізи

Припуски на підгин низу обметати, запрасувати на виворітний бік. З лицьового боку нижні краї вистрочити подвійною голкою, закріплюючи припуски.

 

 

Припуски по краях розрізів запрасувати на виворітний бік і настрочити на відстані по 1 см, біля верхніх кінців розрізів строчки прокласти поперек.

 

 

 

Готово!

Чоловічі образи в кіно."Велика краса" за італійськими лекалами

 

 

 

Усі викрійки чоловічого одягу BURDA

 

0
Поділитись:


Зачекайте будь-ласка