Коригування викрійки на великі груди для моделей різного крою

Якщо розмір чашечки бюстгальтера у вас D і більше, вам доведеться вносити зміни у викрійку. Ми радимо використовувати викрійку на розмір менше за той, який відповідає вашій мірці обхвату грудей, і додати необхідні сантиметри - спочатку по ширині, а потім по довжині викрійки переду.

 

Як скоригувати викрійку на великі груди. Частина 1: додати ширину

 

Сьогодні ми покажемо, як додати довжину для коригування на великі груди у викрійках моделей різного крою.

 

Моделі з виточками на грудях

 

Блузка Burda 2/2018#128

 

Накреслити горизонтальну допоміжну пунктирну лінію від лінії середини переду до вершини виточки. Викрійку розрізати по цій лінії і продовжити по лінії середини виточки. Додати потрібну довжину (виточка має бути розташована на висоті грудей). Розмітити верхню точку грудей (1/10 мірки обхвату грудей) і накреслити нову виточку.

 

Повні руки. Коригування викрійки

 

 

 

Моделі з рельєфними швами

 

Сукня Burda. Мода Plus 2/2017#405 A

 

На частинах переду на рівні висоти грудей накреслити горизонтальні допоміжні пунктирні лінії. середню частину переду розрізати і рівномірно подовжити на потрібну величину. Бокову частину переду розрізати від рельєфного шва впритул до бокового зрізу і вздовж рельєфного шва рівномірно подовжити на таку ж величину, що і у середній частині переду. Вздовж бокового зрізу деталь залишається без змін.

 

25 викрійок ефектних суконь з мінімумом деталей

 

 

 

Моделі з виточками на талії

 

Сукня Burda. Мода Plus 1/2017#412 A

 

Накреслити горизонтальну допоміжну пунктирну лінію від лінії середини переду до бокового зрізу так, щоб вона проходила через вершину виточки. Викрійку розрізати по цій лінії впритул до бокового шва, а також по лінії середини виточки впритул до горизонтального розрізу. Від лінії середини переду до вершини виточки рівномірно збільшити довжину переду на потрібну величину. Від вершини виточки до бокового зрізу надбавка має форму клина.

 

Змінюємо викрійку під свій розмір

 

 

Моделі без виточок

 

Туніка Burda 12/2016#129 B

 

Накреслити горизонтальну допоміжну пунктирну лінію на рівні грудей, відмірявши висоту грудей від точки перетину плечового зрізу з лінією горловини. Уздовж цієї лінії відкласти від лінії середини переду 1/10 величини обхвату грудей (ОГ) (= верхня точка грудей) і поставити мітку. Деталь розрізати від лінії середини переду впритул до бокового шва і від нижнього зрізу впритул до мітки верхньої точки грудей.

 

20 моделей PLUS для створення вбрання в українському стилі

 

Від лінії середини переду до верхньої точки грудей рівномірно додати відсутню довжину, від верхньої точки грудей до бокового зрізу надбавка має форму клина. При цьому краї вертикального розрізу розсунуться. Виміряти відстань між краями розрізу в самому низу і відкласти цю відстань від бокового шва вздовж лінії низу, поставити мітку. Накреслити нову лінію бокового шва.

 

 

ІЛЮСТРАЦІЇ: ЕФЕР ХЕБЕНШТРАЙТ/AGENTAZUR.COM.

За матеріалами Burda. Мода Plus 2/2019

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Платье А-силуэта с поясом

Лаконичное платье А-силуэта с V-образным вырезом покорит многие сердца. И в первую очередь потому...

62.95грн.

Зараз переглядають

Сорочка класичного крою з потайною застібкою

Елегантна біла сорочка повинна бути в гардеробі кожного чоловіка. Наша версія - з потайною...

33.50грн.

Жакет однобортний приталеного силуету без коміра

Приталений жакет у графічну клітину, що застібається на один ґудзик, із прорізними кишенями в...

49.95грн.