Як збільшити або зменшити викрійку

Незважаючи на те, що журнал Burda пропонує всі моделі в декількох розмірах, вам може знадобитися модель на розмір більше або менше тих, що представлені на листі викрійок. Щоб ви не відмовлялися від пошиття вподобаного вбрання, ми покажемо, як змінити викрійку на 1-2 розміри.

 

Жилет Burda 10/2012#110

 

Викрійки для декількох розмірів

Насправді це зовсім нескладно. Вам знадобиться простий олівець, косинець і лекало для округлених ліній. На кожній із наших викрійок кольорові контурні лінії, що відповідають різним розмірам, накреслені поруч одна з одною. Відстань між контурними лініями відповідає відмінностям між окремими розмірами. Для отримання викрійки більшого або меншого розміру слід накреслити нову контурну лінію по зовнішньому або, відповідно, по внутрішньому контуру кожної деталі викрійки на такій відстані, як між контурними лініями наявних розмірів.

 

Як швидко підігнати викрійку за допомогою лекала

 

Важливо: не покладайтеся при цьому на свій окомір! Лінійка і косинець значно точніші. Для визначення потрібної відстані накресліть кілька допоміжних ліній точно під прямим кутом до контурних ліній розмірів. Крім того, з'єднайте між собою допоміжною лінією кути, наприклад горловини і плечового шва або плечового шва і пройми. При кресленні контурних ліній нового розміру вони на кутах мають збігтися з допоміжною лінією.

 

Таблиці розмірів Burda

 

 

Поперечні мітки, наприклад плечова мітка на окаті рукава, які не збігаються у різних розмірів, а розташовані паралельно одна одній, з'єднуються допоміжною лінією. Нову мітку потрібно накреслити через точку перетину цієї допоміжної лінії із накресленою контурною лінією для вашого розміру.

 

Змінюємо викрійку під свій розмір

 

 

 

Важливо: викрійки розмірів 36-46 можна коригувати на 4 см, а викрійки розмірів 46-52 вже на 6 см. Якщо ви зменшуєте викрійку розміру 44 до розміру 42, то при кресленні косої лінії біля кута і контурної лінії розміру орієнтуйтеся на інтервал між контурними лініями розмірів 46 і 44. Коригуйте викрійку не більше ніж на 2 розміри, інакше гарної посадки на фігурі не вийде.

 

 

Всі електронні викрійки Burda Style

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Брюки завужені

Широкі в стегнах і завужені донизу брюки на кокетці, з передніми складками візуально роблять ноги...

35 грн.

Зараз переглядають

Спідниця розкльошена

Для довгого жакета А-силуету, з суцільнокроєним стоячим коміром ми використали одразу кілька...

35 грн.

Комбінезон лляний з ефектом запаху на ліфі

Жовтий лляний комбінезон так подобається його маленькій власниці. Ще б пак! Адже у нього ефект...

35 грн.