0

Віскоза - найнатуральніша серед хімічних волокон

Віскоза - найбільш натуральне з усіх хімічних волокон. Целюлоза розчиняється і утворює в'язку масу. Продавлені крізь дрібні отвори цівки целюлози при затвердінні стають віскозними волокнами. Таким чином, віскоза являє собою чисту целюлозу без будь-яких домішок.

 

Веганська мода: 10 доступних еко-тканин

 

Яке воно - лляне полотно?

 

Залежно від призначення віскоза виготовляється з блискучою або матовою поверхнею. Віскозній тканині можна надати характеру шовку, бавовни або шерсті, змінюючи блиск, тонкість і додаючи звивистості волокнам. Потовщені нитки можуть надати віскозному полотну вигляду лляного.

 

Натуральна шерсть - тепло та затишок

 

Спідниця 425 Burda. Мода Plus 1/2016; сукня 115 B Burda 8/2017; нічна сорочка 108 Burda 12/2016; брюки 106 A Burda 7/2017

 

Властивості

Віскоза вбирає вологу краще, ніж бавовна, але вона менш міцна у вологому стані і не так добре носиться.

 

Догляд

Віскозу можна прати вручну або в машині за 30-40° С в делікатному режимі, з миючим засобом для делікатних тканин. Віскозні речі не можна терти, викручувати або віджимати в центрифузі. Їх можна повісити сушитися абсолютно мокрими або, загорнувши в тканину, обережно віджати. Не можна сушити віскозу в сушильному пристрої.

 

Як правильно прасувати при шитті

 

Прасування

Прасують віскозу праскою, нагрітою до 150° С (терморегулятор встановлюється на позначку «шовк»), у вологому стані або через вологу тканину. За необхідності вироби з віскозної тканини можна віддавати до хімчистки.

 

0
Поділитись:

Хіт продажу