Комір із лацканами, вшитий під прямим кутом: спосіб № 1

Комір із лацканами вшивається у круглу горловину пальта чи жакета або під прямим кутом. Вшивання під прямим кутом можна виконати декількома способами. Сьогодні ми розглянемо один із них.

 

 

 

Чисто пошийте комір, при цьому по передніх зрізах - тільки до розміченої лінії вшивання.

 

 

Що таке чисто пошити комір і як це робиться

 

Виверніть комір. Краї виметайте, припрасуйте. Зшийте підборти і обшивку горловини спинки по плечових зрізах. Припуски швів розпрасуйте.

 

Пришийте підборти до зрізів бортів лицьовим боком до лицьового боку і потім прокладіть строчку до мітки вшивання коміра (поперечна мітка). Підборти поки не відвертайте на виворітний бік.

 

Вкладіть комір між горловиною і підбортами так, щоб нижній комір лежав на горловині. Короткі боки коміра сумістіть із відповідними мітками вшивання коміра. Вколіть нижній комір в горловину від мітки вшивання коміра до кута лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши лінії шва. Верхній комір вколіть так само в горловину підбортів і обшивки. Вшийте. На початку і в кінці швів виконайте по закріпці.

 

Як пошити комір-стойку, який не доходить до краю борта

 

 

На пілочках і підбортах надсічіть припуски швів у кути впритул до останнього стібка. Нижній комір вколіть у горловину від кута до кута, верхній комір - у горловину підбортів і обшивки, вшийте. На початку і в кінці швів виконайте по закріпці.

 

Пришивний підборт: два способи виконання

 

 

Припуски швів зріжте близько до строчок, також зріжте припуски і по передніх зрізах, на кутах зріжте навскоси, на ділянках округлень надсічіть. Припуски швів розпрасуйте.

 

Відверніть підборти на виворітний бік. Виметайте краї, при цьому зверніть увагу на те, щоб біля бортів шов лежав знизу до згину лацкана впритул до згину на внутрішньому боці (підборт) і біля лацкана під краєм лацкана (на пілочці). Припрасуйте.

 

Тримайте пілочки зігнутими по лінії згину лацкана. Приметайте підборти до пілочок косими стібками. Сколіть шви вшивання комірів. Зшийте припуски швів з виворітного боку від кута до кута.

 

Шиємо класичний сорочковий комір

 

Довгий двобортний жакет

Вітаємо тих, хто давно шукав ідеальний жакет. У цю двобортну модель видовженого крою неможливо не закохатися! Комір із лацканами покращує пропорції. Прорізні кишені з клапанами – данина традиціям, а велика шліца на спинці гарантує максимальний комфорт.

 

Брючний костюм: 15 стильних варіантів

 

Жакет Burda 12/2021#128, брюки Burda 12/2021#123

 

Однобортне пальто з рукавами реглан

Хочете пошити нове пальто на весну? Безперечно, на вашу увагу заслуговує ця модель з рукавами реглан, кишенями з листочками і широкими патами на рукавах.

 

Як вибрати пальто в клітинку

 

Пальто Burda 10/2022#108

 

Пальто О-силуету

Елегантне пальто О-силуету у стилі оверсайз дуже зручне і має достатній об'єм, щоб носити його навіть на светр.

Пальто Каталог Burda 2/2014#6844 A

 

Блейзер класичного крою

У класичного блейзера пісочного відтінку з двома рядами ґудзиків є свій секрет – підкладка з яскравим пейслійським узором. Щоб її продемонструвати, достатньо трохи підвернути рукави.

 

Хіт сезону: костюм-двійка гірчичного кольору

 

Жакет Burda 2/2020#102 A

 

Шовковий блейзер

Шовковий блейзер привертає увагу не лише яскраво-рожевим кольором, але і його характерними деталями сафарі: об'ємними кишенями з клапанами, а також поясом, що зав'язується, прихопленим ззаду в рельєфні шви.

 

Блейзер Burda 2/2017#102

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

Комбінезон-пісочник на бретелях

Солодкий, маленький, але вже у тренді! Знаємо — ви б теж не відмовилися від такого мімішного...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Блузка прямого силуету з декоративною планкою горловини

Прекрасна ілюзія! Завдяки дрібним зборкам здається, що планка горловини має інший узор. Завдяки...

49.9 грн.

Сукня з пишними суцільнокроєними рукавами

Завдяки хустковому принту легка сукня з пишними суцільнокроєними рукавами і еластичною куліскою...

49.9 грн.