Як пошити комір-стойку, який не доходить до краю борта

Комір-стойка може складатися з двох деталей або кроїтися з тканини, складеної по верхньому краю зі згином. Який би вид коміра ви не вибрали - з однієї або двох деталей, - одну половину коміра завжди потрібно дублювати прокладкою. Сьогодні розглянемо виконання коміра-стойки, який не доходить до краю пілочки.

 

Сорочка Burda 4/2017#111 B

 

Опис роботи

У недубльованої прокладкою деталі коміра припуск по зрізу вшивання запрасуйте на виворітний бік. Чисто пошийте комір. Це означає: складіть деталі коміра лицьовими боками, зшийте по зовнішньому контуру (верхні і передні зрізи коміра). Припуски шва зріжте близько до строчки, на ділянці округлень надсічіть, на кутах зріжте навскоси.

 

Шиємо класичний сорочковий комір

 

 

Якщо комір складається з однієї деталі, складеної вдвічі, то зшийте тільки передні зрізи. Для цього складіть комір по лінії згину лицьовим боком усередину. У деталі коміра, не дубльованої прокладкою, відверніть припуск по зрізу вшивання вгору, приколіть. Зшийте передні зрізи. Припуски швів зріжте близько до строчки, на кутах зріжте навскоси.

 

 

Виверніть комір. Краї виметайте і припрасуйте. Складіть підборти і пілочки лицьовими боками і зшийте по зрізу горловини. На початку і в кінці шва виконайте по закріпці. Надсічіть припуски швів до останнього стібка, уздовж шва зріжте близько до строчки.

 

Як обробити суцільнокроєний підборт

 

 

Відверніть підборти на виворітний бік. Виметайте краї. Вколіть дубльовану прокладкою деталь коміра у горловину лицьовим боком до лицьового боку. Вшийте.

 

 

Припуски шва зріжте близько до строчки, надсічіть і запрасуйте на комір. Деталь коміра без прокладки приметайте до шва вшивання коміра...

 

Легке пальто: 10 актуальних викрійок

 

 

... пришийте вручну або на швацькій машині із зовнішнього боку вздовж шва вшивання близько до шва, прихоплюючи при цьому внутрішню половинку коміра.

 

Приклади жакетів із коміром-стойкою, який не доходить до краю борта:

 

Сучасний крій, а ось тканина з історією! Ця модель з рукавами реглан, коміром-стойкою і застібкою на кнопки нагадує куртку в стилі коледж, однак букле наділяє її особливим шармом.

 

Твід & букле: ультрамодна класика!

 

Жакет Burda 8/2020#122

 

У стилі бріт-шик: картатий візерунок на стоячому комірі «Мао» і одворотах накладних кишень надає бежевому жакету англійського акценту. За бажання рукави можна трохи підвернути, тоді ефект буде ще сильнішим.

 

Pretty Preppy: елітарність та класичний шик

 

Жакет Burda. Шити легко та швидко осінь-зима 2018#1 C

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

Сукня відрізна з пишними рукавами-ліхтариками

Яка фігура! Завдяки екстрапишним рукавам-ліхтарикам, вшивному поясу і легкій спідниці ця сукня...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Чоловічі брюки-бермуди

У дуже спекотні дні піджак можна носити з бермудами. ...

39.90 грн.

Сукня із заниженою талією і відкритою спиною

Деталі з оксамитного попліну викроюються за косою, тому злегка розкльошена сукня з відкритою...

39.90 грн.