Шиємо класичний сорочковий комір

 

Цей вид коміра завжди має стойку і доходить до краю борта. Стойка коміра може бути суцільнокроєною з коміром, а може бути окремою деталлю.

 

 

З ПРИШИТОЮ СТОЙКОЮ

Припрасуйте прокладку на одну деталь коміра і на одну деталь стойки.  Зметайте зрізи вшивання. Вистрочіть комір. Приколіть його до дубльованої прокладкою деталі стойки лицьовим боком до лицьового боку від лінії середини переду до лінії середини переду так, щоб нижня деталь коміра лежала знизу. На іншій деталі стойки коміра запрасуйте припуск по зрізу вшивання на виворітнй бік. Цю деталь стойки накладіть зверху коміра лицьовим боком до лицьового боку і приколіть до не дубльованої прокладкою деталі стойки. Деталі стойки коміра зшийте.

 

 

 

Припуски шва зріжте близько до строчки, на ділянках заокруглень надсічіть. Стойку коміра поки не вивертайте, а спочатку запрасуйте внутрішню деталь стойки зверху шва вшивання вгору.

 

 

Потім виверніть стойку. Припрасуйте. Дубльовану прокладкою деталь стойки вколіть в горловину лицьовим боком до лицьового боку. Вшийте. Припуски шва зріжте близько до строчки, надсічіть.

 

 

Припуски шва запрасуйте на стойку. Не дубльовану прокладкою деталь стойки приколіть до шва вшивання і пришийте вручну дрібними стібками. Або: вистрочіть стойку з лицьового боку сорочки по периметру в край, при цьому пришиййте внутрішню деталь стойки до шва вшивання.

 

 

ІЗ СУЦІЛЬНОКРОЄНОЮ СТОЙКОЮ

 

Припрасуйте прокладку до однієї деталі коміра - це нижній комір. У іншої деталі коміра запрасуйте припуск по зрізу вшивання на виворітний бік. складіть деталі коміра лицьовими боками. Сколіть зрізи вшивання. Щоб видовжити верхню деталь коміра, сколіть зовнішні зрізи деталей. Зшийте деталі коміра з боку нижнього коміра. Припуски шва зріжте близько до строчки, на кутках зріжте навскоси, в кутки (стрілка) надсічіть впритул до лінії строчки.

 

 

 

Виверніть комір і далі шийте так, як комір з пришитою стойкою.

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Топ на бретелях з хвилеподібним вирізом

М'який трикотажний топ з хвилеподібним вирізом горловини і коротка мереживна спідниця - що може...

30грн.

Зараз переглядають

Спідниця з асиметричним низом і ефектом запаху

Спідниця А-силуету має ефект запаху, вона витончена (у певному сенсі) — задня частина довша, ніж...

30грн.

Сукня з пишною спідницею

Білий верх з міні-рукавчиками і пишна спідничка в горошок... Це платтячко з запахом - сама...

30грн.