Шалевий комір із пришивним нижнім коміром: технологія пошиття

Шалевий комір являє собою комір без лацканів. У такого коміра верхня деталь завжди викроюється разом із підбортом. Нижній комір може бути викроєний разом із пілочкою або окремо.

 

Жилет 129 B Burda 9/2017

 

Так шиють шалевий комір із пришивним нижнім коміром

 

Припрасуйте прокладку флізелін до нижнього коміра і підборта. На виробі виконайте плечові шви. Припуски швів розпрасуйте. Вшийте нижній комір у горловину лицьовим боком до лицьового боку. Припуски шва зріжте близько до строчки, надсічіть і розпрасуйте.

 

 

Сукня асиметричного крою з шалевим коміром

 

Якщо виріб шиється без підкладки, припуски шва спереду до плечового шва розпрасуйте, припуски шва спинки запрасуйте на комір.

 

 

Виконайте середній шов на підбортах і на верхньому комірі. Припуски швів розпрасуйте. Приколіть підборти до зрізів бортів лицьовим боком до лицьового боку. Пришийте. Припуски швів зріжте близько до строчки, на ділянках округлення надсічіть.

 

 

Black tie: шиємо жіночий жилет в стилі смокінг

 

Відверніть підборти на виворітний бік. Борти виметайте, припрасуйте. Злегка зігнувши нижній комір, притримуйте рукою підборт і верхній комір. Підборт і верхній комір приметайте до нижнього коміра косими стібками.

 

 

Якщо виріб шиється без підкладки, надсічіть підборти в кути впритул до розміченої лінії шва. Підверніть припуски шва між надсічками і пришийте до шва вшивання коміра. Пришийте підборт до припуску плечових швів.

 

6 ручних стібків

 

 

Якщо виріб шиється з підкладкою, накладіть обшивку горловини спинки поверх припусків шва вшивання коміра і з лицьового боку пришийте стібками шва «назад голку», прокладаючи стібки точно в шов.

 

 

Пришийте підборти до припуску плечових швів.

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Брюки довжиною 7/8 в чоловічому стилі

Брюки довжиною 7/8, виконані в класичному чоловічому стилі, ніколи не підведуть! Ви можете носити...

33.50грн.

Зараз переглядають

Сукня коротка силуету ампір з оборками

Грайливі оборки різної ширини, з шифону та жатого крепу - родзинка короткої сукні з глибоким V...

33.50грн.

Сукня з рельєфними швами

Респектабельно і в той же час неймовірно звабливо! Маленьке червоне плаття прилеглого крою з...

33.50грн.