Класична шліца рукава чоловічої сорочки

Існує багато способів виконання розрізу або шліци на рукаві. Призначення такого розрізу - дати руці вільно пройти в рукав знизу. Окрім цього, він може стати декоративним елементом вашого одягу. Один із особливих випадків - класична шліца рукава чоловічої сорочки. З покроковою ілюстрованою інструкцією Burda зробити її до снаги усім любителям шиття.

 

Сорочка 137 Burda  4/2013

 

У такої шліци краї манжети збігаються з краями шліци. Її особливість полягає в тому, що шліци правого і лівого рукава симетричні. Для цієї шліци діє основне правило: край шліци, що лежить ближче до шва рукава, служить припуском під застібку.

 


Важливо: на малюнках зображена шліца правого рукава. На лівому рукаві виконайте шліцу в дзеркальному відображенні.


 

 

Викроїть для обшивки смугу тканини за напрямом поздовжньої нитки: в два рази ширшу за обшивку в готовому вигляді плюс припуски на шви і на 5 см довшу за розмічену ліню шліци. Розріжте рукав по розміченій лінії шліци, для припуску під застібку виконайте на кінці шліци косі надсічки на глибину 0,5 см. Край шліци, призначений для припуску під застібку, подверніть двічі якомога вужче і настрочіть.

 

 

Складіть обшивку уздовж лицьовим боком всередину. Зшийте верхні зрізи на потрібну ширину обшивки, далі єдиною строчкою на довжину 3 см зшийте поздовжні зрізи. В кінці шва виконайте закріпку. Надсічіть припуск шва впритул до останнього стібка, припуски шва зріжте близько до строчки.

 

 

Виверніть обшивку і припрасуйте. Згин відстрочіть в край від низу до верху, не доходячи 3 см до кінця обшивки. Зовнішню половину обшивки пришийте впритул до переднього необметаного краю шліци лицьовим боком до лицьового боку.

 

 

Припуск шва рукава надсічіть біля кінця шва впритул до останнього стібка. Припуски шва запрасуйте на обшивку. Внутрішню половину обшивки підверніть і приметайте до шва пришивання.

 

 

З лицьового боку рукава відстрочіть обшивку уздовж шва пришивання близько до шва, при цьому відстрочіть внутрішню половину обшивки. Далі, продовжуючи строчку, пришийте верхній кінець обшивки до рукава. Потім біля кінця шліци відстрочіть обшивку хрест-навхрест.

 

 

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

Рюкзак зі штучної шкіри

Кашкет, берет, мітенки, гольфи, довгі та короткі гамаші на взуття, а також зручний рюкзак – усе,...

54.9 грн.

Зараз переглядають

Брюки завуженого крою з боковими кишенями

Шерстяні брюки завуженого силуету зі складками біля пояса. ...

54.9 грн.

Топ з фігурним низом

Переливчастий топ з фігурним низом, видовженими плечима, оригінальною зборкою на...

49.9 грн.