0

Як швидко зробити волани?

Грайливі волани додадуть свята у будь-яку сувору офісну модель. Їх зробити просто та швидко. Ось маєте підказку як.

На аркушах викрійок BURDA для воланів завжди наводиться окрема викрійка.

як швидко зробити волани

 

Волан пришивається по внутрішньому зрізу кола, чим менше діаметр внутрішнього кола, тим пишніше лягає волан. Якщо волан звужується до одного кінця, його внутрішній зріз викроюється у формі спіралі.

 

як швидко зробити волани

 


ВАЖЛИВО: по зрізу пришивання волана дається припуск на шов не більше 1 см. При більш широкому припуску на шов волан в процесі пришивання утворює складки. Якщо волан складається з декількох кіл, їх потрібно викроїти з однаковим напрямом поздовжньої нитки і зшити по краях розрізів.

 

як швидко зробити волани

 

По зовнішньому зрізу волана виконайте підгин «руликом» вручну або підігніть на швейній машині. Якщо треба обробити воланом нижній зріз спідниці або рукава, то пришийте його лицьовим боком до лицьового боку, а припуск по зрізу волана надріжте в декількох місцях. Припуски шва візьміть разом і обметайте, запрасуйте на спідницю або рукав і настрочіть з лицьового боку. Якщо волани розташовуються один над одним (наприклад, на рукаві), зріз пришивання кожного волана обметайте. Пришийте волани лицьовим боком до лицьового боку, припуски швів надсічіть в декількох місцях. Волани запрасуйте вниз.

 

як швидко зробити волани

 

Волани біля горловини або пройм пришиваються в процесі обробки їх зрізів. Для цього приметайте волани до зрізів пройм або горловини виворітним боком до лицьового боку.


 

Якщо ви хочете прикрасити свій виріб воланом, викрійку можна виготовити самостійно. Для цього виміряйте на виробі довжину зрізу, до якого буде пришитий волан. Ця довжина відповідає довжині внутрішнього кола. Радіус внутрішнього кола дорівнює довжині кола, поділеній на 6,28. Накресліть внутрішнє коло волана з таким радіусом і його зовнішнє коло з подвійним радіусом. Якщо зріз пришивання волана виявиться занадто довгим, накресліть волан з меншим радіусом внутрішнього кола і викроїть по ньому кілька воланів.

 

Як зробити волан

 

 

1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Дуже люблю усілякі волани, хороша інструкція.

Хіт продажу

№ викрійки 136 B
35грн