Як виконати класичну потайну застібку на ґудзики

Якщо виріб необхідно застібнути на ґудзики і ґудзики при цьому не повинно бути видно, виконується потайна застібка.

 

Пальто 130 Burda 12/2015

 

Класична потайна застібка на ґудзики

На виробах з досить щільних тканин окрема планка з петлями для застібки зробить борт ще товщим і буде мати негарний вигляд. В такому випадку петлі виконують у правому підборті. З лицьового боку правого підборта видно тільки одна строчку. На підборті розмічені петлі і лінія розрізу для входу в застібку на відстані бл. 2 см від борта. Підборт зміцнюють прокладкою.

 

Для входу в застібку знадобиться смуга підкладкової тканини шириною бл. 10 см і на бл. 4 см довша за розріз. Це робиться так: лінію розрізу переведіть на лицьовий бік тканини зметувальними стібками. Смугу підкладкової тканини приколіть до підборта зверху розміченої лінії розрізу лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши зріз підкладкової тканини з переднім краєм підборта. З виворітного боку підборта навколо лінії розрізу прокладіть строчку по периметру прямокутника на ширину 0,5 см. Між строчками зробіть розріз і надсічіть в кутки близько до строчок.

 

 

Смугу підкладкової тканини витягніть через розріз на виворітний бік і приметайте до переднього краю входу в застібку так, щоб шов пришивання лежав точно в згині. Край припрасуйте.

 

Вхід у застібку вистрочіть по передньому краю в край. Припуски шва пришивання по іншому краю входу в застібку розпрасуйте. Смугою підкладкової тканини обігніть припуски шва і приметайте смугу у вигляді канта так, щоб вона заповнила розріз входу в застібку. Кант настрочіть точно в шов пришивання або пришийте вручну дрібними стібками шва «назад голку».

 

 

Маленькі трикутники на кінцях розрізу пришийте до канта.

 

 

Обметайте петлі, прихоплюючи підкладкову тканину. Підборт відверніть на виворітний бік. Край заметайте, припрасуйте і вистрочіть по розмітці. Між петлями кант пришийте до переднього краю входу в застібку вручну декільком стібками (4).

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня міді розкльошеного силуету без рукавів

Приталена сукня міді з рельєфними швами, без рукавів. ...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Пальто з валяного лодену з шалевим коміром

Що ближче до природи, то краще! У пальті з суцільнокроєним шалевим коміром з валяного лодену не...

39.90 грн.

Сукня-футляр із вирізом у формі трапеції

Сексуально, але не легковажно, - саме такий вигляд має сукня із вирізом у формі трапеції і...

39.90 грн.