Жилетна підкладка - секрет вивертання

Жилети дуже актуальні восени. Готуючись до цього сезону, як ніколи актуально поповнити свій офісний гардероб парою довгих жилетів. Також ця інструкція стане корисною і для тих, хто збирає своє чадо до школи. 

 

 

Виконайте всі шви жилета і підкладки, крім плечових, залишивши в середньому шві спинки або в одному з бокових швів відкритою ділянку для вивертання довжиною бл. 15 см.

 

Припуски швів розпрасуйте. Підкладку приколіть до жилета лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши шви і лінії швів, і пришийте вздовж нижніх зрізів пілочок і спинки, зрізів бортів, горловини і пройм, почавши/закінчивши строчки, не доходячи по 3 см до розмічених ліній плечових швів.

 

Підкладку пришийте до жилета вздовж країв шліци на спинці до кінця шліци, не прихоплюючи при цьому припуск по протилежному краю шліци.

 

 

Екстра-порада

 Жилети з коміром можна обшити  за таким же принципом. Замість плечових швів відкритими залишають бокові шви.

Припуски швів зріжте близько до строчок, на заокруглених ділянках зробіть надсічки, на куточках зріжте навскоси (1).

Жилет виверніть через відкриту ділянку у шві на підкладці (середній шов спинки або боковий шов). Краї виметайте та припрасуйте. Пілочки і спинку жилета складіть лицьовими боками і виконайте плечові шви, не прихоплюючи підкладку (2).

Просуньте руку у відкриту ділянку в шві на підкладці, прихопіть і витягніть на лицьовий бік один з плечових швів. Сколіть плечові зрізи підкладки. Зшийте (3).

 

Припуски плечових швів розпрасуйте. Найзручніше це зробити довгою ручкою кухарської ложки. Зшийте зрізи горловини і пройм, що залишились відкритими (4).

Край плеча знову приберіть назад через відкриту ділянку. Точно таким же способом виконайте другий плечовий шов. В кінці відкриту ділянку у середньому шві спинки/боковому шві зашийте вручну.

2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

Корисна стаття, шкода, що не прочитала її раніше, довго шишки набивала. А про ложку, то новина, ще такого не бачила - треба спробувати.

 

Дуже корисна інформація!Дякую!

Хіт продажу

Сукня приталена з V-подібним вирізом

Приталений силует, глибокий V-подібний виріз, ефект запаху і складки з одного боку, що...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня-сорочка з об'ємною спинкою

Перед вами звичайна сукня-сорочка з виточками і кишенями в бокових швах, але який у неї...

39.90 грн.

Блузка прямого крою із подвійними рукавами

Як пожвавити леопардовий принт? Пошити блузку із подвійними рукавами, верхні деталі яких...

39.90 грн.