Стильний аксесуар: міні-сумочка на ланцюжку

Пошити таку торбинку можна з будь-якого матеріалу - від штучної шкіри під шкіру рептилії до легкого в шитті фетру. Основа викрійки - прості прямокутники.

 

Ви можете вибрати відповідний колір, матеріал і декор, орієнтуючись на речі у власному гардеробі, з якими плануєте носити цей аксесуар. Такі сумочки мають ідеальний вигляд на однотонних сукнях, блузах і пуловерах.

Вам знадобиться:

клаптик шкіри розміром 12 х 40 см; папір; олівець; лінійка; голка для шиття шкіри для швейної машини; ножиці; 1 м ланцюжка; двобічна клейка стрічка; нитки для шиття і нитки для обметування петель.


КРОК 1: викрійки

Зробити викрійку для сумочки (5 прямокутників): деталь сумочки 8 х 20,5 см, бокова деталь 5,5 х 2 см, ручка 5,5 х 1 см, язичок 3 х 1 см і застібка 2 х 0,7 см.


КРОК 2: паперова викрійка

Всі деталі викрійки вирізати з паперу, контури олівцем перенести на деталі зі шкіри. Бокову частину сумочки викроїти 2 рази.


КРОК 3: розкрій матеріалу

Деталь сумочки і бокові деталі вирізати, ручку, язичок і застібку сумочки спочатку відстрочити по довгих зрізах на відстані по 2 мм від накреслених ліній, і тільки після цього вирізати.


КРОК 4: фіксація деталей

За допомогою клейкої стрічки зафіксувати: язичок: посередині на відстані 1,5 см від нижнього краю, ручку на відстані 3,5 см від нижнього краю і по 1,5 см від бокових країв, застібку по центру (на відстані 3 см від верхнього краю).


КРОК 5: настрочити деталі

Ручку, язичок і застібки настрочити на сумочку. Деталь сумочки вивернути на виворітний бік, зшити в край бокові краї, відступивши від верхнього краю 0,3 см.


КРОК 6: зшити деталі

Бокові краї з іншого боку зшити в край, відступивши від нижнього краю 5,5 см. Порада: зшивайте деталі, вставивши в машинку як верхню нитку нитки для обметування петель, як нижню нитку - звичайні нитки для шиття.


КРОК 7: відстрочити деталі

На завершення відстрочити в край клапан сумочки. Приєднати до сумочки ланцюжок і закрити сумочку. Фото з колекції Ermanno Scervino. Фото: Ян Шмідель; imaxtree/com, виробництво: Тереза Бахлер.


Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блуза с асимметричным воротником

Блуза с изысканным асимметричным воротником и заниженными проймами деликатно обыгрывает фигуру....

39.9 грн.

Зараз переглядають

Анорак з рукавами на еластичних манжетах

Легкий анорак зі струменистої тканини приємно вдягнути навіть на голе тіло. За допомогою застібки...

39.90 грн.

Топ з розрізами

Завдяки тканині скромний топ з невеликими розрізами з боків притягує погляди, немов...

39.90 грн.