0
Акція 1+1=3

Наші переваги.Змінення лекал у зоні бюсту

Найпривабливіший вигин на тілі жінки- усмішка, другим у списку йде силует в зоні бюсту. Щоб одяг максимально підкреслював природну красу, ми маємо декілька лайфхаків як скоригувати викрійку.

 

 

Великий бюст

Якщо у вас великий бюст - розмір чашечки бюстгальтера D або більше, - основне правило «вибирати правильний розмір викрійки за обхватом грудей» більше не існує. Наші викрійки ґрунтуються на середньому розмірі грудей (приблизно чашечка В/С). Для великих грудей рекомендується використовувати викрійку на розмір менше, ніж верхній розмір, і додати необхідну ширину (1/2 різниці між вашими і табличними розмірами) і необхідну довжину на викрійці переду.

 

Спочатку змінюємо ширину...

Накресліть на викрійці пілочки допоміжну лінію, як показано на рисунку. Розріжте викрійку по цій лінії від бокового шва до плечового зрізу. Потім поверніть деталь викрійки з проймою на необхідне число сантиметрів назовні, приклейте її на смужку паперу і накресліть нову лінію бокового шва.


ВАЖЛИВО

У моделей з боковою виточкою на грудях для креслення допоміжної лінії складіть виточку.


 

За рахунок цих змін боковий зріз пілочки трохи видовжиться. Виміряйте бокові зрізи пілочки і спинки і зрівняйте їх, вкоротивши зріз пілочки і видовживши зріз спинки на половину різниці довжин в області пройми. Також у моделей з рельєфними швами ви можете збільшувати ширину викрійок, застосовуючи метод повороту. Склейте деталі уздовж рельєфного шва, починаючи від вирізу пройми, відповідно до контрольних міток і накресліть допоміжну лінію.

Розріжте викрійку по цій лінії і поверніть деталь з проймою на потрібну величину назовні. Підклейте смугу паперу і накресліть нову лінію рельєфного шва.

Розріжте викрійку по новому рельєфному шву. Потім ще раз відріжте бокову частину пілочки від бокового зрізу до рельєфного шва по горизонтальній лінії. Потім склейте початкові краї розрізу і накресліть нову лінію бокового зрізу.

 

...Потім змінюємо довжину

На моделях з виточками на грудях це виконати дуже просто: накресліть горизонтальну допоміжну лінію від лінії середини переду до вершини виточки. Розріжте викрійку по цій лінії і безпосередньо по лінії середини виточки і збільшіть до необхідної довжини. Розмітьте висоту грудей і накресліть потім нову виточку .

У моделей з виточками від лінії талії накресліть горизонтальну допоміжну лінію до бокового зрізу так, щоб вона проходила через вершину виточки. Розріжте викрійку від лінії середини переду до бокового шва і точно по лінії середини виточки до вертикального розрізу. Від лінії середини переду до вершини виточки рівномірно збільшіть довжину переду на необхідну величину. Від вершини виточки до бокового зрізу надбавка має форму клина.

На моделях з рельєфним швом накресліть на частинах переду горизонтальну допоміжну лінію на висоті грудей.

Середню частину переду розріжте по цій лінії і рівномірно збільшіть до необхідної довжини. Бокову частину переду розріжте від рельєфного шва до бокового зрізу і вздовж рельєфного шва рівномірно збільшіть довжину деталі. Уздовж бокового зрізу деталь залишається без змін.

Також ви можете видовжити на необхідну величину моделі без виточок. В цьому випадку треба правильно побудувати «конструкцію» допоміжних ліній. Спочатку накресліть горизонтальну лінію на рівні грудей, відмірявши висоту грудей від точки перетину плечового зрізу з лінією горловини. На цій лінії від середини переду відкладіть 1/10 величини обхвату грудей.

Тепер ви можете виправити довжину, не «вбудовуючи» виточки. Для цього розріжте деталь по горизонтальних допоміжних лініях від лінії середини переду до бокового зрізу і від нижнього зрізу до верхньої точки грудей. Від лінії середини переду до точки грудей рівномірно додайте відсутню довжину. Від точки грудей до бокового зрізу поправка має форму клина. Краї вертикального розрізу розсунуться. Виміряйте відстань по нижньому зрізу і цей надлишок знову відкладіть по боковому зрізу. При такій зміні викрійки прямий нижній зріз стає круглим.


ВАЖЛИВО

Цей спосіб коригування викрійок не годиться для моделей з тканин з поперечним візерунком або в клітину.


 

Але в цьому випадку ви можете додати невелику виточку. З точки, де повинна знаходитися виточка у готової моделі, накресліть лінію до верхньої точки грудей. Потім розріжте деталь по цій допоміжній лінії і склейте краї вертикального розрізу. Від бокового зрізу до верхньої точки грудей відкриється виточка. Так як виточка закінчується не точно біля верхньої точки грудей, то накресліть виточку так, щоб її вершина перебувала на відстані 2 см від верхньої точки грудей.

 

 

Маленький бюст

При невеликому бюсті ширина і довжина переду повинні бути зменшені. Коригування викрійки проводиться так само, як при великому бюсті, тільки навпаки. Спочатку зменшують ширину, а потім довжину переду. У моделі без виточок ви можете відмовитися від зміни довжини, так як у подібних викрійок довжина переду зазвичай вже трохи зменшена.

4
Поділитись:
+ коментувати

4 Коментарі

Ця інформація  точно знадобиться  в роботі!

З такими поясненнями і малюнками здається вже не так страшно коригувати викрійку:)

Велике дякую автору!

  Дякую за статтю!

Зачекайте будь-ласка