Перенесення виточок

Перед тим, як внести необхідні індивідуальні зміни до викрійки, спочатку сколіть виточки, потім деталі паперової викрійки приколіть зверху смуг тканини уздовж швів, сумістивши зрізи.

 

 

Якщо у вас висота грудей відрізняється від табличної, потрібно перенести виточки на цю різницю вгору або вниз. У виточок, що йдуть від бокового шва, викрійка змінюється наступним чином: накресліть паралельно лінії середини переду допоміжну (пунктирну) лінію так, щоб вона проходила через вершину виточки. Розмітьте нову точку грудей відповідно до різниці вище або нижче вершини виточки. Потім накресліть нову виточку точно паралельно старій.

 

 

або у напрямі до цієї точки.

 

 

Щоб боковий шов проходив знову біля виточки, підклейте смужку паперу під зріз і сколіть нову виточку. Після того, як ви накреслите нову лінію бокового шва, розріжте викрійку по цій лінії і знову розкладіть виточку.

 

Вертикальні виточки вкорочують або видовжують на відповідну величину.

Також у моделей з рельєфними швами можна перенести точку грудей вгору або вниз. Для цього накресліть на деталях паперової викрійки допоміжні лінії під прямим кутом до лінії середини переду відповідно до напряму поздовжньої нитки: на середній частині переду вище рельєфного шва на бл. 10 см вище талії, на боковій частині переду на бл. 10 см вище талії.

 

Якщо точку грудей потрібно змістити нагору, то вкоротіть середню частину переду уздовж верхньої допоміжної лінії на відповідну величину. Потім додайте на середній і боковій частині переду величину, на яку ви вгорі вкоротили середню частину переду. Щоб лінія пройми не змінилася, виріжте бокову частину переду глибше на відповідну величину .

 

Точно в дзеркальному відображенні виконуються зміни, якщо точку грудей потрібно змістити вниз .

 

ВАЖЛИВО: не вимірюйте деталі паперової викрійки, а тільки порівнюйте свої мірки з мірками, наведеними в таблиці, і потім відкоригуйте деталі викрійки, переміщаючи їх частини на стільки сантиметрів, на скільки відрізняються ваші мірки від табличних.

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Зараз переглядають

Брюки без пояса довжиною 7/8

Парні виточку на талії спереду і ззаду подбають про те, щоб прямі брюки 7/8 з боковими міні...

30грн.

Пуловер довгий з коміром хомутом

Чотири години роботи - і готовий довгий пуловер, що відливає сріблом, з коміром-хомут! Нижні...

30грн.