Перша примірка. Частина 1

Після підготовки до примірки всі деталі зметані, і настає урочистий момент: ви в перший раз надягаєте нову модель.

 

Якщо у неї передбачені підплечики, то підколіть їх під час примірки. Краї застібки сколіть по лінії середини. Щоб точно перевірити, як на вас буде сидіти виріб, проводіть примірку, надівши білизну, яку будете носити з цією моделлю. Одягніть туфлі на відповідних підборах. Майте на увазі: не тільки довжина моделі, але і ваша постава залежить від висоти підборів. Беріть до уваги особливості вашої фігури.

 

Якщо модель занадто широка

Заколіть зайву ширину за допомогою шпильок в бокові шви.

 

Якщо модель занадто вузька

Розширте її за рахунок припусків на бокові шви.

 


Важливо: якщо при цих коригування змінюється пройма, то рукав потрібно розширити або звузити. Ширину двошовного рукава регулюйте тільки за рахунок ліктьового шва.


 

Якщо горловина або пройма вузька

Надріжте припуски в декількох місцях, але обережно: через наявність припусків виріз здається вужчим, ніж на готовій сукні, а для оброблення зрізів пройми або вшивання коміра або рукава вам ще знадобиться невеликий припуск.

 

 

Складки біля плеча і пройми

Якщо такі складки творюються при опущених плечах, заколіть шпильками надлишок плечового шва, зводячи його нанівець у напрямі до горловини. Виправте викрійку, як пояснюється в статті "Тендітні жіночі плечі. Коригуємо викрійку". Нахил плечей ви можете коригувати за допомогою підплечиків.

 

 

Якщо вершина виточки не співпадає з верхньою точкою грудей

Відзначте шпилькою цю точку. Розпоріть бокові шви і перенесіть виточки вгору або вниз, як пояснювалося в статті "Перенесення виточок".

 

Виріз горловини тягнеться вгору

Причина цього дефекту - прямі плечі. Випустіть відсутню довжину по плечових зрізах, зводячи нанівець до горловини. Викрійка зміниться так, як пояснюється в статті "Тендітні жіночі плечі. Коригуємо викрійку".

 

 

Горловина відстає

На вже викроєній моделі цей дефект усунути не так просто, як на пробній моделі ("Виправляємо лінію горловини"). Тут доведеться прийняти вимушене рішення. Розкрийте плечові шви і зсувайте плечові зрізи переду в бік пройм до тих пір, поки виріз не ляже гладко. Якщо припуски по краях вирізу досить великі, то вам вдасться зберегти первісну ширину плечей. Якщо припуски малі, ви повинні зменшити довжину плечей.

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня на тонких бретелях і з високою талією

Легка сукня життєрадісного забарвлення, на тоненьких бретельках і з високою талією дасть старт...

33.50грн.

Зараз переглядають

Сукня максі трикотажна

Віскозний трикотаж, що м'яко струмує по фігурі, довжина максі, ліф з ефектом запаху, розрізи...

33.50грн.

Брюки широкого крою з пояском-зав’язкою

Доповнюють туніку широкі світлі брюки зі зручним пояском-зав'язкою. ...

33.50грн.