Перша примірка. Частина 2

У другій частині порад щодо першої примірки ми покажемо, як виправити косі складки біля грудей, перекоси бортів а також заломи на спинці.

 

У напрямі до верхньої точки грудей утворюються косі складки

Вам буде потрібно трохи видовжити перед. У моделей з виточками потрібно їх зробити трохи глибше. Розпоріть бокові шви знизу до пройм і заколіть виточки глибше, звівши нанівець до вершини. Бокові зрізи переду при цьому вкоротити.

 

Різницю довжин переду і спинки по нижньому краю виробу вирівняйте. Якщо модель має вільну, але таку, що не утрудняє рухів форму і не має виточок, то за таким же принципом її можна доповнити виточками. Однак спершу подумайте, чи варто міняти зовнішній вигляд вашої моделі.

 


Екстра-порада: якщо у вас немає спеціального пристосування для розмітки крейдою нижнього краю виробу, ви можете відзначити довжину таким способом: візьміть довгу палицю або довгу лінійку. Поставте її вертикально на підлогу і відзначте на ній олівцем або крейдою потрібну довжину. Потім на висоті цієї мітки вколюйте в спідницю шпильку за шпилькою.


 

 

 

Борти заходять один на інший з перекосом

В цьому випадку перед має недостатню довжину, виточки не глибокі. Виправте цю ситуацію так, як було сказано у попередньому пункті.

 

 

Борти розходяться знизу

Можливо, велика глибина виточки або ви через неувагу при прасуванні розтягнули зрізи бортів. Спочатку перевірте їх. Якщо зрізи бортів відповідають викрійці, розпоріть бокові шви і трохи звузьте виточки. Боковий зріз пілочок трохи видовжиться. Приберіть цей надлишок,вирівнюючи низ моделі.

 

 

На спинці утворюються поперечні складки

Заколіть шпильками зайву довжину у вигляді поперечної складки.

 

 

Внесіть це виправлення в паперову викрійку і по ній заново викроїть спинку.

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блуза с асимметричным воротником

Блуза с изысканным асимметричным воротником и заниженными проймами деликатно обыгрывает фигуру....

39.9 грн.

Зараз переглядають

Блейзер з вузькими лацканами

Рельєфні шви спереду і ззаду, класичні двошовні рукави - і жодних надмірностей... Довгий...

39.90 грн.

Пуловер приталеного крою з видовженими рукавами

Просто повалятися або битися подушками - у кожному разі цей дует буде незамінний. Завдяки...

39.90 грн.