0

Сніп-снап…снуд! Як легко «начаклувати» новий зимовий аксесуар

Теплі снуди, хомути і модні шийні хустки такі популярні, бо додають до повсякденного образу спонтанності: вільними складками і красивими вузлами. Тут ми зібрали для вас ідеї ефектних шийних аксесуарів із журналів Burdastyle та «Люблю шити». Пошиті з м’якої шерстяної тканини чи вив’язані на спицях – усі вони мають простий крій, і кожна – свій секретик, деталь, що робить річ зручною. Радимо пошити декілька різних, щоб змінювати під колір пальта, помади, настрою.  

 

Шарф-снуд

Швидко і просто пошити яскравий і зручний, практичний і елегантний шарф-снуд. Цього разу трохи довший, ніж ми звикли, але це для того, щоб можна було зробити красиву драпіровку, або вигадати цікавий вузол.

 

Модний снуд з вишивкою власноруч

 

Шарф-снуд із журналу Люблю шити 4/2019#132

 

Комір-хомут

Ця модель із продуманою формою, яка зафіксована завдяки кнопкам. Такий комір-хомут типу манішки можна надягати не тільки поверх пальта, але і всередину, під виріз. 

 

Оригінальний снуд-"намисто" гачком: МК

 

Комір хомут із журналу Люблю шити 4/2019#133

 

Шарф-капюшон із кишенями

Перед вами не просто шарф, а суперпрактична річ! Адже у нього є капюшон, який можна накинути замість шапки, і кишені, що замінюють рукавиці. І в'язати шарф не потрібно: все робиться дуже швидко з готового полотна за допомогою креслення.

 

Це просто: нова шапка, рукавиці і снуд зі старого пуловера

 

Шарф з кишенями Burda 11/2013#113

 

Шарф-горжетка

Як приємно в негоду закутатися в затишний хутряний шарф! І подвійно приємно те, що шиється він без викрійки. Креативна деталь: петля для заведення одного кінця в інший.

 

Як зробити хутряний комір-хомут

 

Хутряний шарф Burda 1/2014#105

 

Трикутна в’язана хустка

Для Нього об'ємна, для Неї витончена: теплі і затишні трикутні хустки не тільки зігріють взимку, але і чудово доповнять невимушений образ.

 

Плетемо шаль "Цвіт сакури"

 

Жіноча в’язана хустка Burda 12/2016№138

Чоловіча шийна хустка Burda 12/2016#139

 

Пряжу для такої хустки вибирайте м’яку і об’ємну. Візерунок так і називається "хустковий", а особливість полягає лише у способі вив'язування трикутної моделі.

 

Снуд-трансформер в стилі сache сoeur

 

 

 
0
Поділитись:

Хіт продажу