0
Акція 1+1=3

Арт-принт на одязі: галерея модних образів Burda Style

Арт-принти абстрактного змісту зараз неймовірно популярні. Живопис дії і акварель стали основою текстильних забарвлень як легких, так і щільних тканин. Тепер кожна річ від сукні до пальта з таким принтом стане справжнім шедевром. Відчути себе музою художника вам допоможуть актуальні моделі Burda Style.

 

Тенденції. Живопис дії

Те, як живе і як рухається ця сукня з розкльошеною спідницею, повністю відповідає експресивному і оптимістичному малюнку. Живопис – в дії!

 

Як виконати принт на тканині власноруч

 

Сукня-сорочка Burda Style 5/2019 #107 A, Sacai

 

Авторська техніка

Ніщо так не цінується, як власний почерк художника, властиві лише йому колорит і композиція. Не бійтеся розчинитися в такій мозаїці. У шовковистій блузці із масштабованим абстрактним геометричним малюнком чіткий контур V-вирізу та оригінальний крій рукавів розставляють потрібні акценти.

 

Розписуємо шовкову хустку власноруч

 

Блузка Burda Style 8/2018 #123 A, Beatrice

 

Містичний пейзаж

Талановиті художники спонтанно відтворюють у красивому скупченні плям містичні пейзажі. Подібні арт-принти діють магнетично. А блузка прямого крою дає простір малюнку, бо вона без зайвих розрізів і рельєфів.

 

Арт-розпис по тканині

 

Блузка Burda Style 1/2020 #112, Stella Jean

 

Подвійний сенс

Оцінка глибини мистецького твору часто залежить від точки споглядання. Вигляд мінімалістичної сукні спереду і ззаду вдірізняється нюансом глибини… вирізу. У швейному мистецтві схожі принципи!

 

Мотив фарбою-спреєм на одязі

 

Сукня Burda Style 5/2019 #108, Miyake

 

Музейні хіти. фактура і мазок

Живописне полотно має свою неповторну експресивну канву. Таке ж замилування викликають і текстильні витвори. Жакардове пальто А-силуету із оригінальним кроєм зацікавлює не менше, аніж музейні експонати.

 

Кольорова палітра модного сезону весна-літо 2020 у моделях Burdastyle

 

Пальто Burda Style 1/2020 #104, фото wikipedia.org, фрагмент картини "Нічна тераса кафе", Вінсент Ван Гог

 

Світло, колір, тінь

Експресіонізм і його чистий колір стали натхненням наступних поколінь митців, і цифрова епоха також переосмислює цей досвід. Принти, стилізовані під піксельну графіку, мають стильний вигляд на одязі спортивного стилю, подібну графіку можна уявити на сорочці, сукні або анораку.

 

Анорак Burda Style 11/2019 #126, фото wikipedia.org, фрагмент картини "Блакитні танцівниці", Едгар Дега

 

Імпульс і рух

Сучасність мистецтва проглядається у спонтанності. Саме в такому оновленому забарвленні наша приталена сукня, що за пропрціями належить до класичних жіночних фасонів. Ця сукня захищає, коли делікатно приховує стегна і коліна, і провокує, відкриваючи плечі. А такий малюнок цілком стане приводом для знайомства.

 

Класичний синій - колір 2020 року за версією Pantone

 

Сукня Burda Style 5/2019 #101, фото wikipedia.org, фрагмент картини "Зоряне небо", Вінсент Ван Гог

 

колір та емоція

Сукня-максі на бретелях із багатим мозаїчним принтом і без того приваблива. До того ж вона доповнена максі-воланом, який створює динаміку. Малюнок від цього тільки виграє.

 

Одяг у розбілених кольорах: пастила & карамель

 

Сукня Burda Style 7/2019 #104, фото wikipedia.org, фрагмент картини "Поцілунок", Густав Клімт

 

Абстрактні квіти

Несподівані візерунки, що нагадують індійський батік, також дуже популярні у дизайнерів. Наша пряма сукня з невеликим коміром  відрізняється незвичайною кольоровою гамою, де м'які  відтінки синього змішуються із коричневими. Таке фарбування, або навпаки, відбілення можна відтворити власноруч.

 

Простий спосіб фарбування тканини в техніці батик

 

Сукня Burda Style 1/2020 #108

 

 
0
Поділитись: