Берег і хвиля: контрасти в літніх образах

Контрасти в моді! Нас приваблюють мікси стилів, суміщення грубих і легких фактур, незвичний колорит. Навчитися поєднувати в одному комплекті протилежності можна, звернувшись до асоціацій з природою. Берегова лінія буде найкращим прикладом, бо тут зустрічаються і взаємодіють різні стихії: вода, берег і повітря.

 

Наші колажі улюблених моделей Burda Style переконають вас, що комплекти одягу можуть справляти таке ж сильне враження, як і красиві пейзажі.

 

Взаємопроникнення

Різні стилі речей тримаються разом завдяки спільній якості кольорів – світлоті. Так як і в природі – небо і гори віддзеркалені у воді, і все разом залите білим світлом. Щодо фасонів, то ми до струмливої ярусної сукні бежевого кольору пропонуємо світло-зелену парку або жакет-косуху тон-в тон. Пікантне доповнення – яскравий пояс нагадує колір човна на березі.

 

Скоро літо! Колекція стильних образів від Burda style

 

Парка Burda Style 2/2019 #110сукня Burda Style 5/2019 #109Вкуртка Burda Style 2/2020 #103А

 

Зелена хвиля

Сукня із тонкої прозорої тканини, подол якої хвилюється при ходьбі, і довга парка білого кольору разом створюють невимушений комплект. Таке поєднання двох чистих кольорів –  зеленого і неяскравого білого - викликає відчуття прохолоди. Цілком по-літньому! Комплект найкраще доповнять білі снікерси або легкі сандалії. 

 

Зберись і біжи: модні снікерси сезону весна-літо 2020

 

Сукня Burda Style 12/2013 #123Аспідниця Burda Style 3/2020 #111Впарка Burda Style 1/2020 #114

 

Хвиля і берег

Ми вдаємося до подібних сполучень, де струмливі тканини і текучі крої поєднані із речами статичними, базовими. Струмливий топ-хітон або невагомий топ із рукавами-крильцями доповнимо статичними і непримітними вузькими брюками. Ми обрали таку модель брюк, щоб всю увагу приділити красивим драпіровкам блузки.

 

Зберігай спокій і одягай зелений: актуальні моделі улюблених відтінків

 

Пуловер Burda Style 1/2020 #117, топ Burda Style 6/2020 #114Вбрюки Burda Style 2/2011 #123A

 

Зелений шум

Бархатистий зелений колір куртки і атласний рожевий на блузі дуже різні. Брюки об’єднують дві речі, бо такі ж темні, як куртка? і мають рожевий підтон, як у блузки. У зібраному вигляді комплект прочитується просто: куртка нагадує джинсову, блузка схожа на звичайний трикотажний пуловер, широкими брюками також нікого не здивуєш. Виграє він завдяки вишуканим текстурам і незвичному поєднанню кольорів.

 

Пуловер чи блуза? Ваш вибір!

 

Брюки-спідниця Burda Style 6/2018 #117, блузка Burda Style 1/2020 #115А, куртка Burda Style 5/2018 #102

 

Піна морська

Зелена хвиля піниться, облизуючи піщаний берег. Сонце сліпить, тому і кольори такі світлі. Лише прямі асоціації з хвилями викликають короткий зі зборками комбінезон і зелена широка блузка. Білий блузон у нас  зовсім по-літньому напівпрозорий, а прості брюки пісочного кольору можуть бути коротшими. Розслабленість чи тонус навіває ця капсула? Вже скоро прийде час носити такий одяг, тоді й дізнаємося!

 

Курс на відпочинок: шиємо кокетливий літній комбінезон

 

Блузон Burda Style 6/2013 #129брюки Burda Style 4/2019 #110комбінезон Burda Style 7/2017 #102Вблузка Burda Style 4/2020 #113А

 

Фото: freepik.com

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня трикотажна в спортивному стилі

Трикотажна сукня в спортивному стилі відмінно підійде для прогулянок і відпочинку. ...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Блузка з фігурними вставками на рукавах

Лаконічний крій прямої блузки з вирізом-човником дозволяє стилізованому рослинному візерунку...

39.90 грн.

Брюки вузькі вельветові у джинсовому стилі

До короткого жакета підійдуть вузькі видовжені брюки із застібками-блискавками внизу крокових...

39.90 грн.