Мікротренд: арт-декор на сумочках

Сумка стала арт-об’єктом. Відкинувши пуристське заперечення надмірностей, дизайнери вибирають найяскравіші малюнки і декори для сумок. Єдині рамки у цьому виді творчості – це маленькі розміри сумки. Саме так працює тренд. Долучитися до тенденції варто, знаючи секрети – ми зібрали їх в одній інтригуючій колекції.

 

Скринька мальована

В загальному тут вгадується прадавня манера розписувати скрині: унікальний і наївний малюнок із рослинним або казковим сюжетом набуває великої цінності. Найкраще скопіювати подібний, але обмежити себе трьома кольорами, чи навіть одним тюбиком із фарбою – так малюнок буде більш стилізованим. Замовити фарбу відповідно до матеріалу – текстиль чи шкіра – можна в інтернет крамницях для хобі і мистецтва. Головне – знайти площину відтворення. Одразу помітно, що арт-декор використовують на сумочках, які мають гладеньку передню панель. Бо її прямокутна форма логічно вкладається у поняття полотна художника.

 

Фруктовий дизайн: прикрашаємо одяг і аксесуари

 

LOEWE, OLYMPIA LE-TAN, GUCCI

 

3-D квіти

Дизайнерський азарт у декоруванні сумок дійшов піку –  декоративні квіти на стільки «ожили», що стали об’ємними. В хід піде об’ємний декор, вишиті елементи, намистини і ланцюжки для обрамлення. Основою стане сумочка, яка могла вже бути у вас і не використовувалася певний час. Носіть її з яскравим декором влітку і до святкового одягу, замість класичного клатча. А потім користуйтеся нею, як шкатулкою, для зберігання прикрас.

 

Оновлюємо сумку весняними квітами

 

DOLCE & GABBANA

 

Білий і золото на чорному

Делікатна вишивка білими і золотистими нитками, перлини, камінці і брошки мають надзвичайно ефектний вигляд на чорному тлі сумочки. Маленький чорний квадрат – це нудно? Проявіть смак і щедрість, прикрашаючи класичний аксесуар, і зробіть це з ювелірною упертістю.

 

Нове життя старої вишивки: декоруємо сукню-сорочку

 

DOLCE & GABBANA, GUCCI

 

Contemporary art

Мистецтво продає сумки чи навпаки? Питання, що виникло раніше – яйце чи курка, нас не хвилюватиме. Ми визнаємо, що сучасні авторські принти без нав’язливого сенсу сприймаються, як щось звичне: абстрактний малюнок органічно вростає в дизайн клатча. Зверніть увагу також на анімацію і комікси. Тут є позиція – знайдіть свою!

 

Арт-дизайн своїми руками: як прикрасити принтом футболку

 

MANSUR GAVRIEL, LOEWE PAULA'S IBIZA

Фото: matchesfashion.com

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Зараз переглядають

Брюки марлен без пояса

Широкі штани марлен без пояса, виконані з м'якої благородної тканини, підкорять багато сердець....

33.50грн.

Брюки трикотажні на еластичних манжетах

Трикотажні брюки в спортивному стилі однаково подобаються і хлопчикам, і дівчаткам! ...

62.95грн.