Модна гама. Перші весняні квіти

Ні, не зелень – першими навесні з'являються тендітні квіточки. У торішньому сухостої розливаються сині і фіолетові плями весняних ефемероїдів. Ця поетична назва – цілком науковий термін, який нагадує про коротке життя цих рослинок: проліски, гіацинти, крокуси цвітуть недовго і все літо перебувають у спокої.

 

У передчутті весни ми разом із улюбленими моделями Burda укладаємо кольорову гаму зі світлими відтінками блакитного, фіолетового і синього в оточенні нейтральних сірих і коричневих тонів.

 

Первоцвіт

Навіть тонкий пастельний відтінок синього буде помітним на фоні сухого листя, і саме на такому контрасті – особливо вражаючим. Гармонію в подібній гамі можна знайти, поглиблюючи інтенсивність синього, але не надто, щоб утримати в середньому діапазоні, поруч із сіро-коричневими натуральними відтінками. Пуловер світло-синього відтінку буде гарно сприйматися у консервативному ансамблі поруч із базовим синім і охрою.

 

Пуловер Burda Style 3/2021 #125, фото: IRINA IRISER/UNSPLASH

 

 

квітково-деревляна гама

Не треба розділяти колір і ритм, який зафіксувало око у пейзажі. Відтінки кори дерев і моху ми бачимо у витягнутих вгору лініях, а фіолетовий розлитий понизу, між стовбурами. Фіолетові брюки і сірий жакет перебувають саме в такій пропорції по кольору і вибудовують лаконічну композицію із вертикалей.

 

Один образ Кендал Дженнер: яскраво-фіолетове сафарі

 

Брюки Burda Style 11/2020 #115, фото: ZOLTAN TASI/UNSPLASH

 

 

І раптом – крокус!

Часом натхнення виринає нізвідки, наче крокуси на пагорбі. І довга кропітка робота над комплектом зі збалансованою гамою, яка видавалася навіть трошечки нудною, раптом запалюється! Натуральні відтінки цієї шовкової сукні із воланом змістилися у світлий бік по шкалі і більше всотали жовтого. Так значно веселіше!

 

Мікротренди. Квіти на сукнях

 

Сукня Burda Style 1/2021 #115, фото: WILFRIED SANTER/UNSPLASH

 

 

Релакс-позитивний фіалковий

У сонячну погоду на відкритій галявині і без того неяскраві квіти злилися із сонячним промінням, що світить в очі і трошечки сліпить. Розбілена гама, де є і теплі, і холодні кольори разом дарує відчуття умиротворення. А білі брюки із блідо-голубим пуловером також і формою утворюють розслаблений комплект.

 

Маленька біла сукня - must have року Білого Бика

 

Пуловер Burda Style 1/2020 #116B, фото: ELLY JOHNSON/UNSPLASH

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пальто коротке з додатковим об’ємом в талії

Коротке елегантне пальто, що створює необхідний обсяг в талії, - відмінний супутник для тих, хто...

35 грн.

Зараз переглядають

Пальто А-силуету із застібкою на кнопки

Що перш за все привертає увагу у шерстяному пальті А-силуету з невеликим коміром і потайною...

35 грн.

Спідниця коротка зі шкіри наппа

Стильне доповнення до жакета - спідниця міні з натуральної шкіри. ...

35 грн.