Мікротренди. Квіти на сукнях

Флоральна тема невичерпна, але у кожному сезоні знайдеться особливий квітковий патерн, який і буде правити. Мода, наче Садівник з дитячої гри, щораз закохується в нову квітку. В сезоні весна-літо 2021 актуальними стануть дві теми: перша – це букети на темному фоні,  друга – світлі  неяскраві квіткові принти.

 

Обидва вони мають особливий декадансний флер – кольори ледь линялі, ніби від часу вони втратили яскравість. Характер квітів також непретензійний: часом томний, часом просто мрійливий. Здається, що художники по текстилю без змін скопіювали все старовинне – шпалери, фаянсові тарелі і наївні картини народних художників.  

 

Квіткові малюнки на темному фоні

Вночі квіти пахнуть особливо п’янко. Мабуть тому нас зачаровують такі композиції з букетами квітів і різнотрав’я на чорному або темно-синьому тлі.   

 

ERDEM

 

 

І якщо у минулому сезоні ми з придиханням говорили про «мільфлер», то зараз дизайнери оспівують букети із великих квітів.

 

Весняна сукня в квіточку: 20 моделей, які піднімуть вам настрій!

 

RODARTE

 

 

Візерунок трохи наївний, ніби спрощений, форма і колір квітів схематичні. Така стилізація квіткових малюнків відносить нас до історичного моменту, коли на фабриках вперше почали випускати тканину із набивним малюнком.

 

20 різних образів для романтичного побачення

 

THE VAMPIRE'S WIFE

 

 

Іще один характерний нюанс, який збагачує готову сукню – це купон на тканині. Візерунок від великих елементів поступово переходить до дрібніших. А викінчення у виді кольорової тасьми у тому ж тоні додасть смаку ручної вишивки.

 

CAMILLA

 

 

Що здалеку лише силует, зблизька – філігранний ажур і романтична кольорова вишивка на ньому.

 

Маленька чорна сукня: у кожної своя і не обов'язково чорна

 

REDVALENTINO

 

 

Простонародні візерунки і благородна тканина – таке поєднання утворює новий сенс.

 

Модний «comeback»: прості моделі з інтригуючим кроєм спинки

 

BERNADETTE

 

 

Темна квіткова тканина утворює прекрасний контур, а середнього розміру квіти покажуть крій в деталях – більш строгий або романтичний.

 

SALONI

 

 

Тут особливо помітно, що гама таких принтів складається із відкритих кольорів, майже "абеткових". А те, що вони мають присмак старовини, великою мірою залежить від їхньої приглушеності. Помітно, що білий тут замінено на брудний бежевий, а чорний тут скоріше антрацит.

 

LA DOUBLEJ

 

 

Як же без бароко! Аплікативно розташований візерунок із завитками, які колись були виконані в золоті, а тепер просто штрихований ескіз, завис на глухо пофарбованому тлі.

 

Чарівність і спокуса моди Belle époque

 

JOHANNA ORTIZ

 

 

Флоральні патерни у світлому тоні

Багато в одному – це наша ціль. Усі чотири зразка тканини легко поєднуються, бо усі вони однаково прозорі і бліді.

 

Модна гама. Відтінки золота

 

ZIMMERMANN

 

 

Слабкість до трояндочок - тут не єдина слабкість: пишні крої спідниць і скупчення воланів логічно укладаються в певний образ. Без виправдань і пояснень.

 

ZIMMERMANN

 

 

Знову купон, який дає цілком природньо розподілити рослинність ярусами: важкі голівки квітів поважно нахилилися, а всі летючі трави і квіткова дрібнота колишуться вгорі. І все разом неяскраве, ніби випалене сонцем.

 

CAMILLA

 

 

Старий фаянсовий сервіз – саме така історія розкрита в цьому візерунку. То чому ми дивуємося, що фасон у сукні – «пастушка»?

 

RODARTE

 

 

А от і ситчик!

 

SHRIMPS

 

 

Як ви дивитеся на тканину, запринтовану квітами, і пригадується вам бабусин халатик – це воно! Беріть!

 

 

LA DOUBLEJ, ZIMMERMANN

 

 

Особливим шармом володіють легкі білі сукні із акварельним неяскравим малюнком. Нейтральний світлий колорит нині у великій шані.

 

LE SIRENUSE, POSITANO, GALANTHYA

 

 

До дрібниць продумана, хоча й проста сукня із льону має візерунок, що йде каймою по краю полотна. Можна погратися з розміщенням яскравих плям. І поки є час до літа, знайти саме такі, із кольоровими сердечками ґудзички.

 

ZIMMERMANN

Фото: gettyimages

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Брюки трикотажні для костюма Кажана

Анорак з крилами доповнюють двоколірні трикотажні брюки. Широкий пояс з еластичною стрічкою...

30 грн.

Зараз переглядають

Жакет приталеного силуету з шалевим коміром

Однобортний жакет приталеного силуету з кишенями з листочками і шалевим коміром. ...

30 грн.

Сукня-футляр з мереживними вставками

Гала-концерт, оперна прем'єра, звана вечерю - маленька чорна сукня з мереживними рукавами і...

30 грн.