Moodboard BURDA: хустки, котики і троянди

Хустина – це атрибут стилю, що переживає нову хвилю популярності. Всі традиційні її види – шовкове каре, шерстяна хустка з китицями, хустка з набивним малюнком однаково ефектні в нових стилізаціях. Можна вдягнутися просто і обійтися без декору в основних речах, як то: пальто, жакет, а враження справити красивою хусткою. А у потрібному моменті її завжди можна прибрати в сумку.

 

Каре

Шовкова хустина каре – це вічна класика і поле для фантазії художника. Сьогодні в моді акварельні квіти. А це означає: напівпрозорі фарби, делікатні лінії і композиції, які наслідують природний характер рослинки. Світлий фон додасть свободи аби вільно розмістити кожне стебельце і придивитися до кожного листочка. Чи це не медитація?

 

Мікротренди. Квіти на сукнях

 

Блузка Burda Style 11/2014 #105А, хустки: BURBERRY (3), GUCCI (1, 4)

 

 

Трикутна косинка

Не втратить актуальності і навичка пов’язувати хустку. Трикутна косинка дуже пластична, добре тримається, пов’язана на голові, і гарно драпірується на шиї. Крім того, сучасні дизайнери креативно обігрують ретро-форму. Так з’явилися трикутна косинка із трикотажу та зі стьобаного утепленого матеріалу, які органічно доповнюють спортивну тему в одязі. 

 

Модний снуд з вишивкою своїми руками

 

Фото з котиком: JOZSEF HOCZA/UNSPLASH, хустки EXTREME CASHMERE і TOTÊME (на фоні), стьобаний жакет Burda Style 2/2020 #120

 

 

малюнки із тваринами

Окрім тепла, хустина дає жінкам віддушину у вигляді особливого малюнка. Навіть у строгому костюмі можна виказати творчий дух і внести смисловий акцент. Анімалістика – це не лише «дикі» принти, але і сюжет: історична гравюра на мисливську тему або стилізація під вікторіанську ілюстрацію. Малюнок, виконаний тонкими лініями і розфарбований локальними геральдичними кольорами, міститиме зображення коней і збруї, фантастичних приматів, і звісно, – котиків!  

 

Комір робить стиль: Пітер Пен, Аліса і компанія

 

Хустки: RAEY (1), LOEWE (3); сукня Burda Style 10/2019 #109A (2)

 

Фото: matchesfashion

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня А-силуету з пластроном

У жовтої сукні А-силуету з китицями по краях розрізу, розташованого біля горловини, завжди...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня на бретелях з високою талією і вшитим поясом

У цієї сукні з високою талією, яку підкреслює вшитий пояс, бретелі викроюются разом з частинами...

39.90 грн.

Парка з капюшоном і застібкою на блискавку

Така річ сподобається усім! Пошита з двоколірної тканини, що не промокає, з капюшоном, що...

39.90 грн.