0

Обійми мене за плечі: 7 простих моделей накидок

Не можеш заснути – рахуй не овечок, а шви на виробі! Від 6 до нуля – таку кількість швів (не враховуючи оздоблювальних) мають моделі Burda безрукавих накидок. Жартівливий спосіб вибирати модель лише наполовину виправдовує себе, бо головне тут – закохатися у фасон. У кожної накидки унікальний крій і геометрія – серед них є статичні і такі, якими можна грати, загортаючись чи ледь показуючи плечі. Надягати її можна і з вечірньою сукнею, і на повсякденний легкий топ чи плаття. Кожну викрійку також можна розглянути як варіант доповнення до весільного або вінчального вбрання.

 

6: Болеро

Модель накидки-болеро без рукавів має подовжену лінію плеча, яка плавно опускається вниз. А лінія пілочки, навпаки, плавно піднімається аж до кутиків коміра – саме тут і фіксуємо погляд. Маленька суцільнокроєна стійка гарно відстає спереду і прилягає ззаду завдяки двом виточками від горловини. Лаконічна модель підходить і для декоративних рихлих тканин і для гладеньких.

 

Сукня в статусі шукає нову компанію!

 

Болеро Burda Style 3/2010  #114А

 

5: кардиган зі складками на плечах

Саме складочки на плечах і роблять цю модель такою: злегка куртуазною і грайливою. Пошита із трикотажу, вона стає буденною, але не втрачає свій початковий код і додає флірту у повсякденний лаконічний убір.

 

Жакет vs блузон: що краще для літа?

 

Кардиган Burda Style 8/2018  #119

 

4: Комір-хомут

Такий комір можна шити і з грубих, і з дуже тонких стоячих тканин: щоб виріб не був в’ялим, а тримав свою форму. Красива лінія зрізу повторює по формі горизонтальне декольте і, мабуть, таким чином робить геометрію лаконічного верху жіночнішим. Ідея пошити такий комір із двостороннього трикотажу з тисненням під шкіру – на часі,  бо осінь вже поруч.

 

Сім днів негоди: плащі, накидки, анораки від дощу

 

Комір Burda Style 10/2015  #108А

 

3: Жилет без застібки

Тканина «кашка» і монолітний кант - така концепція моделі, в основі викрійки якої прямокутне полотнище. Тобто пайєтка, хутро, сітка і букле для цього жилета - у рівних правах.

 

Правила роботи з в’язаними полотнами і тонким джерсі

 

Жилет Burda Style 1/2019 #106

 

2: Хутряна накидка

Очевидний факт, що хутряна накидка доречна і на повсякдень. Прагматичний виріз каре винуватий у примиренні такої деталі із сучасним стилем кежуал. Добре, якщо під нього буде одягнений пуловер із високим горлом. А чи зійдеться така деталь із вирізом пальта без коміра - не ясно, треба пробувати одягати разом. У разі, якщо пальто визирає якось не так із під квадратного вирізу накидки, можна ще додати шарф, а краще в’язану манишку-гольф.

 

 

Хутряна накидка Burda Style 10/2013  #115

 

1: Накидка з круга

Замкнутися може не тільки коло, але і круг. Визначаючи радіус, ми розуміємо, що він тут означає довжину спинки накидки. Курс геометрії пройдено на відмінно!

 

Жіночі образи в кіно. «Я – це любов»: оскароносні сукні Тільди Свінтон

 

Накидка Burda Style 12/2011  #128

 

0: Хутряна стола

Викрійка хутряної столи не передбачає з’єднувальних швів, але деяких зусиль її пошиття все ж таки потребує: пришити стрічки для протягування рук і на зав’язки, а ще обшити підкладкою.

 

Стола Burda Style 12/2013  #127

 

 
0
Поділитись:

Хіт продажу