Обійми мене за плечі: 7 простих моделей накидок

Не можеш заснути – рахуй не овечок, а шви на виробі! Від 6 до нуля – таку кількість швів (не враховуючи оздоблювальних) мають моделі Burda безрукавих накидок. Жартівливий спосіб вибирати модель лише наполовину виправдовує себе, бо головне тут – закохатися у фасон. У кожної накидки унікальний крій і геометрія – серед них є статичні і такі, якими можна грати, загортаючись чи ледь показуючи плечі. Надягати її можна і з вечірньою сукнею, і на повсякденний легкий топ чи плаття. Кожну викрійку також можна розглянути як варіант доповнення до весільного або вінчального вбрання.

 

6: Болеро

Модель накидки-болеро без рукавів має подовжену лінію плеча, яка плавно опускається вниз. А лінія пілочки, навпаки, плавно піднімається аж до кутиків коміра – саме тут і фіксуємо погляд. Маленька суцільнокроєна стійка гарно відстає спереду і прилягає ззаду завдяки двом виточками від горловини. Лаконічна модель підходить і для декоративних рихлих тканин і для гладеньких.

 

Сукня в статусі шукає нову компанію!

 

Болеро Burda Style 3/2010  #114А

 

5: кардиган зі складками на плечах

Саме складочки на плечах і роблять цю модель такою: злегка куртуазною і грайливою. Пошита із трикотажу, вона стає буденною, але не втрачає свій початковий код і додає флірту у повсякденний лаконічний убір.

 

Жакет vs блузон: що краще для літа?

 

Кардиган Burda Style 8/2018  #119

 

4: Комір-хомут

Такий комір можна шити і з грубих, і з дуже тонких стоячих тканин: щоб виріб не був в’ялим, а тримав свою форму. Красива лінія зрізу повторює по формі горизонтальне декольте і, мабуть, таким чином робить геометрію лаконічного верху жіночнішим. Ідея пошити такий комір із двостороннього трикотажу з тисненням під шкіру – на часі,  бо осінь вже поруч.

 

Сім днів негоди: плащі, накидки, анораки від дощу

 

Комір Burda Style 10/2015  #108А

 

3: Жилет без застібки

Тканина «кашка» і монолітний кант - така концепція моделі, в основі викрійки якої прямокутне полотнище. Тобто пайєтка, хутро, сітка і букле для цього жилета - у рівних правах.

 

Правила роботи з в’язаними полотнами і тонким джерсі

 

Жилет Burda Style 1/2019 #106

 

2: Хутряна накидка

Очевидний факт, що хутряна накидка доречна і на повсякдень. Прагматичний виріз каре винуватий у примиренні такої деталі із сучасним стилем кежуал. Добре, якщо під нього буде одягнений пуловер із високим горлом. А чи зійдеться така деталь із вирізом пальта без коміра - не ясно, треба пробувати одягати разом. У разі, якщо пальто визирає якось не так із під квадратного вирізу накидки, можна ще додати шарф, а краще в’язану манишку-гольф.

 

 

Хутряна накидка Burda Style 10/2013  #115

 

1: Накидка з круга

Замкнутися може не тільки коло, але і круг. Визначаючи радіус, ми розуміємо, що він тут означає довжину спинки накидки. Курс геометрії пройдено на відмінно!

 

Жіночі образи в кіно. «Я – це любов»: оскароносні сукні Тільди Свінтон

 

Накидка Burda Style 12/2011  #128

 

0: Хутряна стола

Викрійка хутряної столи не передбачає з’єднувальних швів, але деяких зусиль її пошиття все ж таки потребує: пришити стрічки для протягування рук і на зав’язки, а ще обшити підкладкою.

 

Стола Burda Style 12/2013  #127

 

 
Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Зараз переглядають

Сукня трикотажна із запахом і воланами

Завдяки крою із запахом м'який трикотаж особливо красиво огортає фігуру, підкреслюючи всі її...

33.50грн.

Брюки класичного крою на вузькому поясі

Класичні брюки потрібні завжди! Наша злегка завужена модель зі стрілками і вузьким поясом із...

49.95грн.