0
Акція 1+1=3

Як зв'язати гачком квіткове кольє

   В'язане гачком квіткове кольє не залишить вас без уваги оточуючих. Зробити його власноруч дуже просто -  один вільний вечір + трішки творчого натхнення, і неповторний аксессуар займе почесне місце у вашому вишуканому гардеробі.

Матеріали

Для виготовлення кольє знадобиться : - стрічкова пряжа основного кольору квітів + зелена (по 50 грамів); - пластикові кільця; - кілька намистинок і тичинок; - гачок відповідного розміру для пряжі; - ножиці; - гарний настрій.


В'яжемо основу

За допомогою гачка зеленою ниткою обв'язуємо пластикові кільця стовпчиками без накиду (24 п), потім повітряними петлями робимо по 5 арочок з 3-х петель.


Квіти

1. Ланцюжок з 5-ти ПП (повітряна петля) замкнути в коло. 2. З 3-х ПП зробити на колі 5 арочок. 3. Для формування першої пелюстки в арку пров'язуемо три ПП, сім стовпчиків з 3 накидами, три ПП. Аналогічно вив'язуємо пелюстки в залишені 4 арки. Одноярусна квітка готова. (Потрібно 2 шт.) Для великої квітки потрібно додати ще один ярус. Він плететься аналогічно першому, але більшого розміру, тому замість 3-х ПП робимо 4 ПП і замість 7 робимо по 11 стовпчиків з 5 накидами. Край обв'язуємо рачім кроком і пришиваємо серединки-намистинки і тичинки.


Зборка

На зелену основу охайно пришиваємо наші квіточки і з трьох стрічок плетемо зав'язки-косички .


Результат

Отак за пару годин ви власноруч створили ексклюзивну прикрасу зі стрічкової пряжі.


Прикраса до ажурного пуловера

На ажурному пуловері з такої ж пряжі плетене кольє з квітами має вигляд ніжного комірця.


5
Поділитись:
+ коментувати

5 Коментарів

Таню, як добре нарешті бачити новий твій МК! Іноді я прикрашаю в'язаними квітами шапки чи інші речі. Тому твій опис і чудові фото стануть в пригоді. Дякую! Як завжди - все гарно і зі смаком зроблено.

Дякую, Олено! Дуже радію, коли мои роботи стають у нагоді іншим майстриням. Для мене це не аби який стимул. Вже готую наступний МК :)

Це просто чудово! Чекатиму:)

Яка чудова ідея! Дякую) Буду робити!

Дякую, чекаю з нетерпінням у Вашому виконанні. Творчого натхнення !

Зачекайте будь-ласка