0
Акція 1+1=3

Модна гама. Карамель

Карамельний відтінок спокійний і викликає позитивні асоціації. В якості базового кольору для гардеробу він не потребує складних комбінацій – все можна вирішити у зближеній гамі коричневих і бежевих тонів.

 

В колір іриски, паленого цукру або вареного згущеного молока може бути пофарбований весь комплект. Прикладом стануть моделі Burda для холодного сезону в апетитній карамельній гамі.  Зверніть також увагу на модні фактури і стильні комбінації, розіграні на півтонах та із цікавими принтами.

 

Фантик

Там де іриска, там і фантик! Зовсім не нудний виходить комплект: рожева обгортка пальта дуже пасує до світлої спіднички.

 

Модна гама. Рожевий колір у міжсезоння

 

Спідниця Burda 1/2021 #110, фото YULIA KHLEBNIKOVA/UNSPLASH

 

 

Яблуко в карамелі

Саме завдяки приємному відтінку ця сукня з екошкіри видається особливою і елегантною. В доповнення до її глянцю буде достатньо легкого вливання золотистого кольору на аксесуарах.

 

Чотири образи з однією блузою plus size

 

Сукня Knip Люблю шити 4/2021 #10, фото HENRY BECERRA/UNSPLASH

 

Кенді-бар

Дбайливо дібрані бежеві відтінки на костюмі у стилі lady like роблять образ делікатним. Декілька акцентів у вигляді графічної кокетки на прямій спідниці і широкої клітинки на жакеті також виділені кольором: десь темнішим, десь яскравішим, але в межах вибраної гами.

 

Пуризм в моді: неперевершена завжди

 

Спідниця Burda 4/2021 #117, фото ANDELA STAMENKOVIC/UNSPLASH

 

 

Палений цукор

Палений цукор смакуватиме із конфітюром. Для одягу такий союз смаків буде показаний різкішими кольорами. Гра тонів від темного коричневого із підпалом до коричнево-рожевого не потребує інших домішок, окрім нейтральних, і то в малих дозах. Сірий вводиться окремим елементом – на лампасах брюк.

 

Винні кольори для вечора: створи образ із BURDA

 

Брюки Burda 2/2022 #122, фото KELLICE CHUA/UNSPLASH

 

 

Карамельний тарт

Ви будете здивовані, який багатий вигляд разом мають на перший погляд невиразні коричневі речі. Кольори карамельної поливи і кави, шоколаду і крихкого тіста легко зібрати в одному комплекті. Варто тільки погратися з деталями: буде цікаво розглядати, як малюнок блузи грає у дрібних зборках, роздивлятися деталі прикрас…

 

Модна гама. Ginger & Co

 

Блузка Burda 2/2022 #104, фото JORDANE MATHIEU/UNSPLASH

 

 

солодкий десерт

Здавалося б, нейтральний колір, а така насолода для очей! Золоте волосся і фарфорова шкіра поруч із сукнею світлого бежевого відтінку вступають у спільну гру. Скульптурна форма сукні-футляра сама по собі цікава і в плані кольору - тут потрібна лише крапля більш насиченого, акцент.

 

Модна гама. Відтінки золота

 

Сукня Burda 2/2022 #123, фото MATT DIOSDADO/UNSPLASH

 

0
Поділитись:

Зачекайте будь-ласка