Чому варто навчитися створювати якісний одяг

Хто закоханий у моду з чуток, зазвичай розглядає лише два сценарії для своєї реалізації в цій сфері: стати дизайнером - улюбленим усіма обличчям бренду або залишитися загадковим генієм, який втілює свої ідеї у неперевершених шедеврах.

 

Насправді перспективи світу fashion набагато різноманітніші, ніж ми звикли собі уявляти, і тут знайдеться можливість реалізації своїх здібностей буквально для кожного. 

Ірина Красильникова
дизайнер, авторка школи Pushka

Я бачу захоплених, шалено талановитих людей, хочеться працювати лише з такими. Може, ви зустрічали на своєму шляху людей, які просто лінуються або перебувають у кайданах своїх правил. Для наших же майстрів не існує кордонів. Зараз дуже багато систем конструювання від площинного до 3D-макетного способу. Головне - дібрати для себе робочий. Розвивати і напрацьовувати практику. Ми зацікавлені залучити і навчити фахівців для галузі.

Світ моди зараз дуже динамічний, і правила гри постійно змінюються. Крій повсякденного одягу спрощується, але завдяки популярності стилів звібел і оверсайз ускладнюються лінії силуету. Залежно від ДНК бренду перед конструкторами ставляться завдання щодо спрощення або, навпаки, з розробки абсолютно оригінальних лекал.

 

 

Ще одна виняткова позиція у світі моди - технолог. Людина, яка продумує кожен крок створення виробу. І якщо від конструктора залежить, наскільки точно ескіз буде втілений у життя, то технолог відповідає за дотримання стандартів і алгоритмів у роботі, що забезпечує створення якісного продукту.

 

 

 

У сфері створення одягу є багато різних позицій, і усі вони по-своєму цікаві. Тут головне - знайти саме своє місце. Є безліч дуже талановитих дизайнерів з особливим баченням і своїм оригінальним підходом до створення одягу, і їм у команду необхідні креативні технологи або конструктори, які будуть розуміти задумку буквально з перших ескізів. Талановитий дизайнер і тямущий конструктор - це дивовижний симбіоз.

 

 

Немає кращого способу дізнатися про цю сферу, ніж побачити «внутрішню кухню» власними очима. Тому попрацювати з відомими українськими брендами після навчання - чудова можливість! 

Оксана Лебединська
головний технолог і конструктор бренду VIKTORANISIMOV, тьютор Pushka School

За такими проектами - майбутнє модної індустрії. Саме тому я, як людина із досвідом і великим багажем знань, вирішила реалізувати себе тут саме як викладач. У студію VIKTORANISIMOV я потрапила завдяки щасливому випадку. Чесно кажучи, не планувала так швидко працювати за фахом, оскільки у мене на руках була маленька дитина. Але я все-таки прийшла себе спробувати і своє перше завдання виконала настільки добре, що мене в той же день взяли в команду. І я ніколи не шкодувала про свій вибір, тому що моє рішення шити було усвідомленим і дійсно моїм істинним бажанням. Фахівцям-початківцям я б порадила не боятися! Ось взяти і відкинути всі свої страхи і стукати в усі двері. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб працювати на совість, не боятися критики і скрупульозно прокладати кожен шов, тоді це ваше.

Зараз величезний дефіцит професіоналів. Майстрів пошиття багато, а фахівців своєї справи одиниці. Але тим не менше вони є. Головне - наважитися стати цим фахівцем. Тут роблять великий акцент на професійні знання. Випускники курсу «Конструювання одягу» після навчання отримують можливість пройти практику з подальшим працевлаштуванням.

 

 

Наші випускники розробляють лекала для топових українських брендів одягу. У зв'язку зі зростанням підтримки українських брендів і малих виробників споживачами збільшується попит на нові ідеї і якісних виконавців, тому кожен зможе знайти своє місце в цьому яскравому світі створення одягу.

 

ФОТО: PUSHKA SCHOOL/BURDA MEDIA.

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Зараз переглядають

Шарф двоколірний з довгою бахромою

Сплести двоколірний шарф з перлинним візерунком і довгою бахромою буде легко навіть тим, хто...

0грн.

Пуловер короткий з рукавами "летюча миша"

Під час відпустки дозвольте собі побайдикувати в затишному пуловері з рукавами «летюча миша».

49.95грн.