Один образ Емілії Кларк у костюмі з мережива

Один образ Емілії Кларк доводить, що навіть найспекотніші дні літа мають перевагу – можна вдягнути легкий мереживний костюм!

 

Мереживо кольору сонячного світла багате різними переплетіннями і демонструє декілька видів ажуру. Фестончаста кайма в костюмі повторилася двічі: по низу спідниці і пишної баски на топі. В такому поєднанні фасонів важливо вирахувати правильне суміщення в районі талії. Щоб баска гарно себе показала і не була надто тісною поверх пишної спідниці, найкраще вибрати модель із кокеткою.

 

Жовтий і сірий - головні кольори 2021 року за версією Pantone

 

Акторка Емілія Кларк (фото: gettyimages)

 

 

Мереживо, яке ви виберете для проєкту, може бути іншим: можливо більш мяким чи з іншим характером малюнка, прозорістю. Крім того, можна вибрати мереживне полотно без фестончатого краю і викроювати низ спідниці не з оборкою, а у вигляді волана чи широкого розкльошеного полотнища. Тому моделі спідниць Burda ми вибрали із різними кокетками. І долучили декілька моделей суконь, які нагадують - десь формою, а десь матеріалом - костюм на Емілії Кларк.

 

Party в парку: мода на біле мереживо і ретро-дизайн

 

Моделі Burda, акторка Емілія Кларк (фото: gettyimages)

 

Костюм, як сукня

Cама жіночність! Топ із пишною баскою і призборена уздовж кокетки спідниця дозволяють створити чуттєвий силует у дусі new look. Широкий пояс, що зав'язується, остаточно розставляє всі крапки над «i».

 

Спідниця #119 і топ Burda Style 7/2015 #114В

 

 

З високою кокеткою

Тут головну роль відіграють деталі. Пишна мереживна спідниця забезпечена спереду застібкою, як на брюках. Її верх оформлений трикутною кокеткою, від якої вниз закладені глибокі складки.

 

Що можна пошити з прошви: 25 ідей на літо

 

Блузка #127B і спідниця Burda Style 5/2012 #119

 

Сукня-костюм

Щоб створити романтичний настрій, достатньо поверх сукні з оборкою від стегон вдягнути мереживний топ - вийде чарівне вбрання, гідне ваших почуттів.

 

Біла і пухнаста: один образ Софі Тернер із білим мереживним костюмом

 

Сукня і топ Burda Style 6/2012 #116А

 

Прозорі рукави-крильця і ​​широка нижня оборка з мереживного полотна, а також передня застібка з маленькими обтягненими ґудзиками, безперечно, привернуть підвищену увагу, і ви почуєте на свою адресу не один комплімент.

 

Чарівність і спокуса моди Belle époque

 

Сукня Burda Style 7/2011 #123

 

 

Панянка чи селянка?

Наша відповідь: красуня! Спідниця із ромашковим малюнком дуже схожа, але повсякденна. І подивіться на цю оборку, як вона прикрашає! Щоб у топа з'вилася баска, багато не треба – пришити резинку на талії.

 

Спідниця #111 і блузка Люблю шити 2/2019 #110

 

Спідниця з воланом

На спідниці змість оборки можна виконати волан, а по низу пришити мереживні фестони.

 

Спідниця Каталог Burda 1/2014 #6955D

 

Якщо ви потребуєте легкого рішення, то виберіть ажурне полотно. Тоді можна виконати спідницю кльош на асиметричній кокетці. Силует збережений, а плавний низ спідниці додає образу легкості та ніжності!

 

Спідниця #111 і блузка Люблю шити 1/2019 #110

 

Ніжного кольору тканина і широкий волан по нижньому краю роблять нашу міні-спідницю дуже привабливою для пошиття мереживного костюма із топом з пишною баскою.

 

Спідниця Burda Style 2/2020 #108

 

Спідниця на широкій кокетці обтягує фігуру від талії до стегон, спадаючи м'якими складками. Ця модель добре поєднується із просторою баскою "верха".

 

Спідниця Burda Style 9/2015 #103

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня максі вечірня з відкритою спиною

Вечірні сукні прямого крою з американськими проймами. ...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Брюки 7/8 просторого крою

Просторі брюки 7/8 з класичними боковими кишенями радують око своїм колоритним візерунком. Якщо...

39.90 грн.

Шорти бермуди з кишенями-портфелями

Один за всіх, і всі за одного! У смугастій сорочці поло і «крутих» бермудах син дорослішає на...

39.90 грн.