Один образ Емми Робертс: як помирити "дикий" принт із "клітинкою"

Один образ акторки Емми Робертс привабив нас стильним поєднанням двох принтів: яскравої клітинки брюк і анімалістичного малюнка на пальті. Комплект із простих речей призначений для вулиці, є в ньому своєрідний стилістичний виклик і напевне, що є добрий гумор.

 

Подібні комбінації можна дібрати із моделей Burda і не тільки в стилі кежуал. Ми звернемо увагу на деталі, які дозволять поєднати речі із такими різними тематичними малюнками. Не зайва навичка на порозі нового року Тигра!

 

Цей образ Емми Робертс нас меншою мірою зачіпає в плані силуету і деталей брюк і плаща, ніж у співставленні принтів. Теплий відтінок світлого пальта з диким принтом має графічне рішення із чорними плямками. Гарячий помаранчевий на брюках так само розбивається чорними лініями картатого малюнка. Логічною стала поява у комплекті чорної водолазки – вона, наче тісто в пирогу, розділяє (і об’єднує) дві різні начинки.

 

Стрітстайл з BURDA: картаті брюки

 

Акторка Емма Робертс (фото gettyimages)

 

 

ПРиборкання норовливого

Перед нами постала стилістична задача: знайти метод, як помирити будь-який дикий принт із певного роду клітинкою. І ми вже знаємо секрет: тональна кольорова гармонія речей. Широкі брюки і вільного крою пальто тут в природних тонах. Видима простота крою виправдана, адже обидва малюнка активні, з великим рапортом, вони самі по собі забирають увагу. Дві речі зблизить нейтрального кольору блузка.

 

"Дикі принти": як носити

 

Брюки Burda 10/2019 #111Bпальто Burda 11/2016 #123

 

 

Парка для міського сафарі

Якщо ви так само, як ми, закохані в цей лук із лютневого випуску Burda, то уявіть, як його можна урізноманітнити в дусі анімалістики: беремо до вузьких картатих брюк парку із диким принтом. Чи залишати гольф всередині комплекту таким же яскравим? Безумовно!

 

Акторка Емма Робертс (фото gettyimages), пальто Burda 9/2021 #114парка Burda 2/2022 #108

 

Яскравий експеримент

Костюм із легкого пальта і брюк кльош цікавий із декількох причин. По-перше, модні фасони і деталі, які роблять речі індивідуальними. По-друге, картатий принт на яскравому зеленому можна замінити на плямистого компаньона, скажімо, як на півкомбінезоні справа. І третій бонус моделей – це сучасний  матеріал: обидві речі мають модний вигляд завдяки неопрену. Він по-особливому тримає форму і легкий в обробці.

 

Один образ Енді Макдавелл у костюмі з брюками-кльош

 

Жакет #21 і брюки Люблю шити 4/2021 #24півкомбінезон Люблю шити 3/2021 #5

 

 

Авангардний погляд на класику

Як щодо класики? Вона також сприйнятлива до експериментів із поєднанням принтів. Розкішна кольорова гама і дорогі тканини, такі як шерсть, жакард, стануть запорукою ефектного результату. До офісних брюк замість однотонного жакета в чоловічому стилі можна вибрати трикотажний кардиган, який володіє такими ж об’ємами. Приталений жакет із витонченого жакарду, попри делікатні форми, має внутрішню енергію хижака, що причаївся, зливаючись із природним тлом.

 

З чим носити брюки в залежності від типу фігури?

 

Брюки Burda 1/2022 #108Bкардиган Burda 9/2021 #112жакет Burda 9/2021 #119B

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня-футляр мереживна з рельєфними швами

Сукня-футляр мереживна. Завдяки рельєфним швам модель відмінно сидить по фігурі. ...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Спідниця-олівець з косими рельєфними швами

Стриманий дизайн вузької спідниці дозволяє чудовому квітковому принту показати себе у всій красі....

39.90 грн.

Костюм "Пірат" - сорочка

Гроза південних морів, бравий вояка: у нього на білосніжній сорочці замість ґудзиків тонкі зав...

39.90 грн.