Мікротренди. Сережки-кільця: усе різноманіття форми

Кільце, коло чи спіраль – така форма для сережок зараз в тренді. Жоден бренд не пропустив нагоду розробити власний дизайн сережок-кілець. Серед ювелірних виробів, а також в біжутерії зараз існує велика кількість варіацій сережок-кілець: великі циганські і маленькі з асиметричними підвісками, у формі спіралі або диска, із металу або виготовлені із комбінованих матеріалів. Під кожен задум і до кожного овалу лиця можна знайти підходящу пару, або дві.

 

Кільце – одна із вихідних геометричних форм. Маючи велику кількість асоціацій, вона лишається простою і такою лаконічною, що претендує на філософічне осмислення. Заінтригує будь-кого і нас!

 

Розкіш у дусі версаче

Легендарний патерн на шовковій блузі оживає в правильному масштабі: сережки-кільця тут виконані у формі ланцюжків-меандрів.

 

Мікротренди. Ланцюжки

 

VERSACE

 

Спіраль

Ці сережки акуратно прилягають до мочки вуха. Вони компактні, хоч виконані із об’ємних елементів. Їхня форма має флоральну і астрономічну подібність: так зображають символ зародження і розвитку. Чи це зображення галактики, чи паростка папороті – однаково красиво!

 

BOTTEGA VENETA

 

Пуризм

Сучасні пуристичні композиції у гардеробі потребують таких самих простих прикрас. Тут є обрубаної форми кільця із декором на кінцях і щільно нанизаними кілечками. Трубчаста форма основного елемента не дає відбутися спрощенню ідеї кільця: ці сережки лаконічні, але помітно великі.

 

Модні тренди сезону осінь-2020: пастель

 

BOTTEGA VENETA

 

Увага не Декор 

Насправді ювелірна робота! І викінчення, і комбінація металу зі вставками роблять ці сережки особливими. Темні тони додають благородства.

 

Модна гама: сила контрасту темних і світлих "осінніх" кольорів

 

ALEXANDER MCQUEEN

 

 

Футуризм

Аморфної форми кільця справляють враження футуристичне – здається, що вони зроблені із особливого, рідкого металу. Щось надзвичайно сучасне і привабливе - ці сріблясті сережки максі!

 

Футуристичний шарм нових колекцій Джонні Талбота і Адріана Ранхофа

 

 

MARNI

 

 

Техно-дизайн

Привабливий «теплий» матеріал, імовірно пластик, осучаснює архаїчні кільця-сережки. Гра з формою і матеріалом в дусі 80-х повторилася, але без неонових барвників. Класичний сірий колір додає снобізму.

 

JACQUEMUS

 

 

Прозорість

Сережки-кільця із прозорого матеріалу все одно будуть легкими, навіть якщо вони доволі великого розміру. В дизайні завжди знайдуться способи полегшити враження – тут грає на користь прозорість матеріалу і те, що тільки половина від кільця.

 

LIZZIE FORTUNATO

 

Композит

Диски, що імітують кольоровий камінь, гарно доповнять гардероб фактурою і кольором. Будьте готові до підвищеної уваги оточуючих, коли надягаєте такі сережки.

 

ISABEL MARANT

 

 

Асиметрія

Ліва і права сережки відрізняються декором: маленькі сережки-кільця доповнені підвісками різної форми. Це не про те, що ви вагаєтеся.

 

TIMELESS PEARLY

 

 

Святкова пара

Чорно-біла гама, нині популярна в одязі, знайшла своє відображення і в прикрасах. Перлинки і чорні камінці по колу висаджено на великих кільцях. Такі сережки знадобляться на свята і можливо полежать до літа.

 

Модна гама. Чорна кішка з білою грудкою

 

ERDEM

 

Метал і романтика

Гравійовані сердечка-підвіски із золотими ажурними трояндочками на простих великих кільцях  – неоромантика завжди виручить, якщо ви надто прагматичні і не звикли до ніжності і кольорових принадних нарядів. Джинсовому поколінню присвячується.

 

ALEXANDER MCQUEEN

 

 

Простота

Просто кільця, великий діаметр яких не єдина особливість. В оновленій подачі простоти є нюанси: кільця мають трубчасту форму, чим і видаються нам сучасними.

 

BOTTEGA VENETA

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

Комбінезон-пісочник на бретелях

Солодкий, маленький, але вже у тренді! Знаємо — ви б теж не відмовилися від такого мімішного...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Спідниця міді трикотажна на еластичному поясі

Проста трикотажна міді-спідниця прямого крою, на резинці, без виточок і складних деталей....

54.9 грн.

Жакет в стилі Шанель

У стилі Коко Шанель: короткий прямий жакет на потайних кнопках, оброблений контрастною репсовою...

49.9 грн.