0

Як сплести на спицях модну шапку біні

Жодна негода не страшна, якщо вдягнутися відповідно. Стильна і тепла шапочка біні з яскравими зірками вдало доповнить ваш гардероб. Тож вона варто того, щоб витратити на її виготовлення два-три зимових вечори. 

 

Вам знадобиться: змішана пряжа від Lana Grossa Mille II (50 % вовни, 50 % поліакрилу, бл. 55 м/50 г): 100 г темно-сірого кольору і 50 г рожевого кольору; кругові спиці для в'язання № 6 і № 7 довжиною по 40 см (Prym); 1 комплект панчішних спиць для в'язання № 7 (Prym).

 

Розмір шапки підходить для обхвату голови 56-58 см.

Схема і візерунки

 

Хрестоподібний набір петель подвійною ниткою

 

Резинка: почергово 2 лицьові, 2 виворітні.

 

Лицьова гладь: в лицьових рядах в'язати лицьові петлі, у виворітних рядах в'язати виворітні петлі, в кругових рядах в'язати тільки лицьові петлі.

 

Жакардовий візерунок: в'язати за схемою лицьовою гладдю, на схемі позначені всі ряди. 1 клітина відповідає 1 петлі і 1 ряду. Розподіл кольорів - див. умовні позначки. Межі колірних переходів позначені лініями, при цьому цифра всередині ліній відповідає певному кольору. Для кожного кольору використовувати окремий моток і при зміні кольору обидві робочі нитки (попередню і нову) з виворітного боку перехрестити, щоб не утворилися дірки. Стрілки на схемі позначають рапорт візерунку, який в ряду пров'язати двічі.

 

Як зробити вишивку на в'язаних речах

 

Щільність в'язання: лицьова гладь 12 п. Х 18 р. = 10 х 10 см.

 

Умовні позначки: 1 = темно-сірий; 2 = рожевий:

 

 


Опис роботи

 

Набрати 56 п. на спиці № 6 хрестоподібним набором у 2 нитки, замкнути в кільце і поставити мітку переходу ряду. В'язати резинкою круговими рядами (круг. р.).

 

Через 7 см = 12 круг. р. резинки роботу продовжити на кругових спицях № 7 жакардовим візерунком (рядами в прямому і зворотному напрямі), при цьому рапорт візерунку повторювати в кожному ряду двічі.

 

Через 22 см = 40 р. від резинки петлі розподілити на 4 спиці (= 14 п. на кожну спицю) і продовжити в'язання круг. р. лицьовою гладдю.

 

Одночасно почати убавляння петель:

у 1-му круг. р. кожну 3-ю і 4-у п. пров'язати разом лицьовою = 42 п.

2-й круг. р. в'язати без убавлянь.

у 3-му круг. р. кожну 2-у і 3-ю п. пров'язати разом лицьовою = 28 п. 4-й круг. р. в'язати без убавлянь.

у 5-му круг. р. по 2 петлі пров'язати разом лицьовими = 14 п.

6-й круг. р. в'язати без убавлянь.

 

Нитку зрізати і стягнути на ній петлі, що залишилися.

 

Зборка: всі нитки закріпити на відповідних за кольором ділянках. Виконати задній середній шов.

 

Матрацний шов для з'єднання в'язаних деталей


0
Поділитись:

Хіт продажу

№ викрійки 9320 A
64.9