Модні тренди сезону осінь-2020: об'ємний рукав

Модний силует в сезоні осінь-2020 показує виразний об’єм рукава. Особливо привабливий вигляд він має на моделях з відрізною талією, на жакетах із баскою або просто укорочених блузонах, які гарно доповнюються вузьким низом. Придатний хід для осені - таким чином змодельований легкий верхній одяг буде не тільки ультрамодним, але і мегазручним.

 

Конструктивний крій рукава

Дизайнери використовують усі можливі способи змоделювати розширення і неодмінно звуження рукава до низу: фігурні підрізи, складки від пройми та горизонтальні відлітні деталі, виточки і вертикальні рельєфи на рукавах, різні манжети.

 

Об’ємні рукави: пікантна приправа

 

Louis Vuitton (фото: gettyimages)

 

 

Рукав – широкий, талія – тонка

Важливий нюанс – посаджений у вузьку пройму широкий рукав дозволяє сформувати витончений силует з акцентом на талію.

 

Пів кроку в осінь. Мікротренд - мюлі із закритим носом

 

Сукня Burda Style 10/2010 #128

 

Класика спортивного стилю

Скульптурний крій найкраще виконати із цупкої тканини. Не тільки шерсть і валяний лоден будуть придатні до такого об’єму, але і сучасні двобічні полотна із джерсі.  

 

Блузон Burda Style 7/2014 #101

 

запасний "гравець"

Елегантний спортивний блузон зі спущеним плечем і широким рукавом не має жодних помітних деталей. А ще він гладкофарбований, тому сконструйовані внизу асиметричні складки стають особливо помітними. А що рукав? Внизу він просто стягнутий на шнурок, протягнутий крізь металеві блочки.  Яскрава модель замінить вам класичний жакет.

 

Жакет vs блузон: що краще для літа?

 

Nina Ricci  (фото: gettyimages)

 

 

Пишна зборка

Ширина і пишність рукава також утворюється завдяки зборці. Прийом, якому навчені ми від своїх бабусь, ще пригодиться! Монолітна модель максісукні завдяки цупкому попліну і кольору, який мігрує від гірчичного до хакі, уподібнюється тренчу. Таку сукню можна доповнювати поясом, а утеплюватися, надягаючи під неї лонгсліви. Але нічого поверх цих пишних рукавів – нехай домінують!

 

Різні образи з романтичною максі-сукнею: можливо все!

 

Givenchy (фото: gettyimages)

 

 

«Золотий» досвід

Кокетка і максимум зборки, а ще колір старого золота і обтягнені ґудзики на комірі-стойці нагадують про дуже традиційне пошиття, коли в природі ще не було еластану і джерсі.

 

Блузка Burda. Люблю шити 4/2019 #113

 

Арт-об'єкт – я сама

Якщо вдаватися до історичних повернень, то і комірці, і з рюшами пластрони, і манжети на пишних рукавах, і сам сорочковий крій – все може бути подано яскраво. Художня метафора в моді має саме такий вигляд, як ця блуза. Зібрати такий комплект можна і в приглушених тонах –  він однаково буде актуальний.

 

Givenchy (фото: gettyimages)

 

 

Кейп чи максі-крильця?

Однаково зручний і елегантний топ сумістив два крої – кейпа і блузона. Його індивідуальна особливість полягає у відсутності застібки.

 

Valentino  (фото: gettyimages)

 

Модні тренди сезону осінь-2020: кейп

 

Промовисті речі знадобляться для словесної паузи – нехай про вас говорить образ! А в такому незвичайному жакеті із широкими рукавами, які нагадують накидку, ви зможете відвідати урочисті події. В театрі він буде особливо доречним – сучасний і елегантний, він також і теплий!

 

Жакет Burda Style 11/2011 #118

 

МАКСІ-РУКАВ

Жакет-блузон у трендових кольорах. Тут багато уваги відведено рукавам – саме вони відповідають за невимушеність. Оброблені шліци внизу рукавів привертають увагу до красивих кистей рук. У цьому сезоні стало модно, щоб рукав був трошечки довшим від звичайного.

 

Mini woman: особливості одягу для жінок невисокого зросту

 

Жакет Burda Style 9/2010 #119

 

 

Каскад-рукав

Ця сукня сорочкового крою показала усі тенденції сезону: силует у дусі 70-х і видовжений комір із тих же часів, модний відтінок зеленого втілений в матеріалі екошкіра і ,звісно, об’ємний рукав.   

 

Annakiki  (фото: gettyimages)

 

Пікантний виріз імітує запах, а горизонтальні складки від пройми на рукаві підтримані також складочками на ліфі біля кокетки. Композиція, що робить об’ємним рукав у верхній частині, передбачає плавне звуження його до зап’ястя. Довжину можна залишити, як на фото, а можна і продовжити.

 

Сукня Burda Style 12/2010 #102А 

 

Рукав балон

Ідельна округла форма рукава, голівка якого змістилася вниз разом із подовженою лінією плеча. Святкова сукня виконана із шовкового жакарду в дрібний діагональний рубчик. Такий матеріал якнайкраще показує архітектурний крій.

 

Fendi  (фото: gettyimages)

 

Композиція рукава нагадує напіврозквітлий пуп’янок. Голівка рукава викладена глибокими складками від плечової кокетки.  

 

Givenchy  (фото: gettyimages)

 

Лінія пришивання округлого внизу рукава трохи зміщена на корпус. Таким чином рукав вгорі набирає додаткової ширини. Красиві лінії крою підкреслює контрастна строчка.

 

Tibi  (фото: gettyimages)

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня відрізна з приспущеними проймами

Актуальний жакард металік чи краще класичний чорний креп? Для нашої сукні з видовженою лінією...

30 грн.

Зараз переглядають

Блузка прямого крою з коміром-стійкою

Насолоджуватися улюбленою книгою за столиком в кафе – подвійне задоволення, якщо ви у просторій...

30 грн.

Спідниця міді розкльошеного крою

Класична блузка з жакардовим візерунком і розкльошена фланелева спідниця завдовжки до середини...

30 грн.