Об’ємні рукави: пікантна приправа

Мода 80-х і тренд «об’ємні рукави» повертаються! Як створити стильний сучасний образ і позбавитися відчуття, що «все це вже було»? Подивіться на те, як грають із цим трендом сучасні дизайнери і зробіть вашу модну річ з характером і стилем.

 

Дизайнерський крій

Образ рок-діви втілений у білому бавовняному мереживі замість грубої шкіри. Так представив комплект із об’ємного блузона і вузької спідниці дизайнер Джон Річмонд.

 

Блузон і спідниця 130 Burda 9/2013

Джон Річмонд
Рок-зірка світу моди: багато шкіри, багато сексуальності та мінімум кольору для драматичного ефекту. Як звучить його стиль? Поставте запис групи Joy Division, увімкніть звук на всю потужність і закрийте очі…

«…Я не маю чітких правил. Найчастіше спочатку виникає відчуття, потім я знаходжу підходящі кольори або тканини.»

Складки на рукавах

Роблять рукав пишним вгорі, а звуження рукавів до зап’ястків і тонка талія роблять силует виключно пікантним: всі лінії ніби стікаються в один пучок. Пригадайте, що у 80-ті такі рукави поєднувалися із широким ліфом, але всі поясні вироби були із акцентованою талією, що створювало баланс пропорцій.

 

Лежать ідеально! Як розмічати і прасувати складки при шитті

 

Жакет 113 Burda 8/2013

 

Вільний крій реглан

Є різні рецепти елегантності. Вільний крій від плеча, який забезпечує свободу в кожному русі і комфорт, – один з інгредієнтів. Для цього потрібен каркас, який нам створить рукав реглан. Зараз він компактніший, ніж тоді: не тільки смак, а й підплечики стали тонші!

 

Рукав реглан

 

Жакет 106 Burda 2/2018

 

Нахил лінії плеча

Об’ємні речі мають багато переваг, особливо в прохолодну пору. Рукав і досі широкий, однак лінія плеча не домінує, бо її горизонталь і суттєві розміри розчинилися. Лінія плеча похила, вона ніби обіймає жіночі плечі і не збільшує їх. 

 

Гардероб у клітинку: комбі-ідеї для картатих речей

 

Жакет 103 B Burda 11/2019

 

Суцільнокроєні рукави

Не для занять спортом, але щоб показати результати тренувань! Блузони такого крою були надзвичайно популярні у 80-ті. Сучасний аналог легко комбінується із джинсами-скіні, вузькою спідницею, тобто всім тим, що демонструє стрункі ніжки.

 

Твід – консерватизм, який завжди в тренді

 

Блузон 114 Burda 11/2013

 

О-подібний силует рукава

Змінилися буквенні індекси: популярни у 80-х Н-силует ми замінили на О-силует. Саме такої конструкції рукав підніме рівень вашої швейної майстерності до кутюрного. А такі «демократичні» елементи, як резинка в кулісці по низу блузона, зроблять його присутність бажаною на будь-якій події. Звісно, якщо прохолодно.

 

О, силует! Як пошити пальто оверсайз в стилі колор-блокінг

 

Жакет 103 A Burda 4/2019

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Труси бавовняні для малюків

Бавовняні трусики для малюка. Завдяки еластичним куліскам їх легко буде надягати поверх підгузка....

44.9 грн.

Зараз переглядають

Брюки джогери із заниженим кроковим швом

Трикотажні брюки джогери із заниженим кроковим швом зовсім не обмежують рухів і підійдуть хлопцям...

39.90 грн.

Спідниця-олівець з косими рельєфними швами

Стриманий дизайн вузької спідниці дозволяє чудовому квітковому принту показати себе у всій красі....

39.90 грн.