Об’ємні рукави: пікантна приправа

Мода 80-х і тренд «об’ємні рукави» повертаються! Як створити стильний сучасний образ і позбавитися відчуття, що «все це вже було»? Подивіться на те, як грають із цим трендом сучасні дизайнери і зробіть вашу модну річ з характером і стилем.

 

Дизайнерський крій

Образ рок-діви втілений у білому бавовняному мереживі замість грубої шкіри. Так представив комплект із об’ємного блузона і вузької спідниці дизайнер Джон Річмонд.

 

Блузон і спідниця 130 Burda 9/2013

Джон Річмонд
Рок-зірка світу моди: багато шкіри, багато сексуальності та мінімум кольору для драматичного ефекту. Як звучить його стиль? Поставте запис групи Joy Division, увімкніть звук на всю потужність і закрийте очі…

«…Я не маю чітких правил. Найчастіше спочатку виникає відчуття, потім я знаходжу підходящі кольори або тканини.»

Складки на рукавах

Роблять рукав пишним вгорі, а звуження рукавів до зап’ястків і тонка талія роблять силует виключно пікантним: всі лінії ніби стікаються в один пучок. Пригадайте, що у 80-ті такі рукави поєднувалися із широким ліфом, але всі поясні вироби були із акцентованою талією, що створювало баланс пропорцій.

 

Лежать ідеально! Як розмічати і прасувати складки при шитті

 

Жакет 113 Burda 8/2013

 

Вільний крій реглан

Є різні рецепти елегантності. Вільний крій від плеча, який забезпечує свободу в кожному русі і комфорт, – один з інгредієнтів. Для цього потрібен каркас, який нам створить рукав реглан. Зараз він компактніший, ніж тоді: не тільки смак, а й підплечики стали тонші!

 

Рукав реглан

 

Жакет 106 Burda 2/2018

 

Нахил лінії плеча

Об’ємні речі мають багато переваг, особливо в прохолодну пору. Рукав і досі широкий, однак лінія плеча не домінує, бо її горизонталь і суттєві розміри розчинилися. Лінія плеча похила, вона ніби обіймає жіночі плечі і не збільшує їх. 

 

Гардероб у клітинку: комбі-ідеї для картатих речей

 

Жакет 103 B Burda 11/2019

 

Суцільнокроєні рукави

Не для занять спортом, але щоб показати результати тренувань! Блузони такого крою були надзвичайно популярні у 80-ті. Сучасний аналог легко комбінується із джинсами-скіні, вузькою спідницею, тобто всім тим, що демонструє стрункі ніжки.

 

Твід – консерватизм, який завжди в тренді

 

Блузон 114 Burda 11/2013

 

О-подібний силует рукава

Змінилися буквенні індекси: популярни у 80-х Н-силует ми замінили на О-силует. Саме такої конструкції рукав підніме рівень вашої швейної майстерності до кутюрного. А такі «демократичні» елементи, як резинка в кулісці по низу блузона, зроблять його присутність бажаною на будь-якій події. Звісно, якщо прохолодно.

 

О, силует! Як пошити пальто оверсайз в стилі колор-блокінг

 

Жакет 103 A Burda 4/2019

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

Сукня асиметричного крою

Таку красу неможливо не помітити! Легке плаття з пишною спідницею асиметричного крою і  ...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Блуза з відкладним коміром

У трендовому оточенні легка блуза з атласним відкладним коміром, на якому закладені...

49.9 грн.

Штанці в джинсовому стилі

Брючки в джинсовому стилі на еластичному поясі зі щільного трикотажу. ...

54.9 грн.