0

На гачку. Вішаки для різного типу одягу

Вішаки, виконані вони самостійно або куплені в магазині і потім пришиті, - це фінальна точка для жакета і пальта. Щоби бездоганно виконувати свою функцію, вішаки повинні мати певний запас міцності. Це стосується і вішаків на спідницях.

 

 

Вішаки на спідниці потрібні, щоб вішати її на плічка. Для жакетів і пальт вішак також не буде зайвим, адже плічка не завжди є під рукою. Ви можете пошити вішаки самостійно з підкладкової тканини, розкроєної за косою, або використати готову тасьму. Для жакетів і пальт у продажу є готові вішаки-ланцюжки або вішаки зі шкіри, які пришиваються до готового виробу на останньому етапі роботи.

 

Вішак із косої бейки

Косу бейку завширшки бл. 2,5-3 см складіть повздовж навпіл лицьовим боком всередину і прокладіть  строчку на відстані бл. 5 мм від згину. Припуски шва зріжте близько до строчки. Для вивертання на одному кінці бейки закріпіть нитку. Нитку втягніть у голку і зав'яжіть міцно вузлик. Голку вушком уперед протягніть через бейку. Або виверніть бейку за допомогою спеціальної декерної голки із гачком, що закривається. Отриманий рулик припрсуйте.

 

Вивернути косу бейку можна і таким способом: нижню і верхню нитки витягніть зі швацької машини настільки, щоб їхні кінці були на 5 см довшими за бейку. Розташуйте нитки не за голкою, як зазвичай, а перед нею - посередині бейки. Потім складіть бейку поздовж навпіл, нитки повинні лежати у згині. Зшийте. Припуски шва зріжте близько до строчки. Потягніть за нитки, вкладені всередину бейки, і бейка вивернеться сама. Рулик припрасуйте.

 

Як обробити горловину і пройми косою бейкою

 

 

Вішаки для спідниці

Вішаки для спідниці мають бути на бл. 8 см довше подвійної ширини пояса. Вішаки приколюють до верхнього зрізу спідниці з виворітного боку перед тим, як пришити пояс. У спідниці на підкладці вішаки приколюють зверху підкладки. В процесі пришивання пояса прихоплюють і вішаки.

 

Зазвичай пришиваються два вішаки. Для цього підготовлені вішаки складіть навпіл і приколіть їхні кінці до бокових швів. Краще зробити чотири вішаки - по одному на відстані по бл. 5 см з кожного боку кожного бокового шва.

 

Спідниця на зиму: від міні до максі

 

 

Якщо довгі вішаки вам не подобаються, тому що вони раз у раз визирають з-за пояса спідниці, приколіть по одному вішаку завдовжки, як подвійна ширина пояса плюс бл. 8 см, поряд із кожним боковим швом так, щоб кінці вішалки перебували на однакових відстанях від нього.

 

 

Вішаки для жакетів і пальт

Для жакета або пальта вішак шиється завдовжки бл. 8 см. Його прихоплюють при вшиваннї коміра або, якщо модель шиється без коміра, при пришиванні підкладки.

 

Елегантне пальто: мода поза часом

 

 

Для важких жакетів і пальт звичайний вішак не підійде: він може відірватися. Більш надійний варіант у цьому разі - вішак-косичка, який можна сплести власноруч з підходящого до виробу шнура.

 

 

 

Усі викрійки жіночих пальт BURDA

 

0
Поділитись:

Хіт продажу