На гачку. Вішалки для різного типу одягу

Вішалки на спідницю потрібні, щоб вішати її на плічка. Для жакетів і пальт вішалка також не буде зайвою, адже плічка не завжди є під рукою. Ви можете пошити вішалки самостійно з підкладкової тканини, розкроєній по косій.

 

 

Вішалка з косої бейки

Косу бейку шириною приб. 2,5-3 см складіть вздовж навпіл лицьовим боком всередину і прокладіть  строчку на відстані приб. 5 мм від згину. Припуски шва зріжте близько до строчки. Для вивертання на одному кінці бейки закріпіть нитку. Нитку всуньте в голку і зав'яжіть міцно вузлик. Голку вушком вперед протягніть через бейку. Виверніть бейку за допомогою спеціальної голки із закритим гачком. Одержаний рулик припрсуйте. Вивернути косу бейку можна і таким способом: нижню і верхню нитки витягніть зі швейної машини настільки, щоб їхні кінці були на 5 см довше бейки. Розмістіть нитки не за голкою, як зазвичай, а перед нею - посередині бейки. Потім складіть бейку вздовж навпіл, нитки повинні лежати в згині (1). Зшийте. Припуски шва зріжте близько до строчки. Потягніть за нитки, вкладені всередину бейки, і бейка викрутиться сама. Рулик припрасуйте.

 

Вішалки для спідниці

Вішалки для спідниці повинні бути на приб. 8 см довше подвійної ширини пояса. Вішалки приколюють до верхнього зрізу спідниці з виворітного боку перед тим, як пришити пояс. У спідниці на підкладці вішалки приколюють зверху підкладки. В процесі пришивання пояса прихоплюють і вішалки. Зазвичай пришиваються дві вішалки. Для цього готові вішалки складіть навпіл і приколіть їх кінці до бокових швів (2). Краще зробити чотири вішалки - по одній на відстані по приб. 5 см з кожного боку кожного бокового шва.

Якщо довгі вішалки вам не подобаються, тому що вони раз у раз визирають з-за пояса спідниці, приколіть по одній вішалці довжиною, рівній подвійній ширині пояса плюс приб. 8 см, поряд з кожним боковим швом так, щоб кінці вішалки перебували на однакових відстанях від нього (3).

 

Вішалки для жакетів та пальт

Для жакета або пальта вішалка шиється довжиною приб. 8 см. Її прихоплюють при пришиваннї коміра (4) або, якщо модель шиється без коміра, при пришиванні підкладки.

Для важких жакетів і пальт звичайна вішалка не підійде: вона може відірватися. Більш надійний варіант у даному випадку - вішалка-косичка.

Для жакетів і пальт в продажу є готові вішалки-ланцюжки або вішалки зі шкіри, які пришиваються до готового виробу на останньому етапі роботи.

  • На гачку. Вішалки для різного типу одягу
  • На гачку. Вішалки для різного типу одягу
  • На гачку. Вішалки для різного типу одягу
  • На гачку. Вішалки для різного типу одягу
  • На гачку. Вішалки для різного типу одягу
  • На гачку. Вішалки для різного типу одягу
  • На гачку. Вішалки для різного типу одягу
  • На гачку. Вішалки для різного типу одягу
0
Поділитись:

Хіт продажу

Пуловер із вирізом гойдалкою

Тонкий пуловер з вирізом «гойдалки», що видний ззаду, об'єднується з більш довгим топом...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Топ двошаровий з асиметричним низом

Двошарові вільні шовкові топи з асиметричною лінією низу і глибоким вирізом. ...

44.90 грн.

Топ простого крою зі складками біля горловини

Зустрічні складки біля V-подібного вирізу горловини надають звичайному топу частки оригінальності...

39.90 грн.