12 ідей, як організувати кравецький workspace

Вам більше не треба довго перебирати купи ниток, щоб знайти потрібну голку! Увесь доклад для шиття зручно зберігати в такій старій, але багатофункціональній шафі, розклавши все по своїх місцях.

 

 

Зроблено за розміром

Сантиметрові стрічки та лінійки кріпляться до металевої планки за допомогою шторних кліпсів (їх можна придбати на будівельному ринку або у великому будівельному магазині).

Кожен у своїй склянці

Різні пензлі, фарби, голки для вишивання, крейда для розмічування та копіювальні коліщатка можна розкласти по склянках. Кожна склянка стоїть у своєму персональному отворі.

Різальні та колючі інструменти

Крихітні гачки прикріплені до планки для рушників (усі ці предмети можна придбати на будівельному ринку). На гачках висять інструменти: різноманітні ножиці, різці­-коліщатка та кругові ножі для розкроювання.

Упаковка

Суперідея: папір для упакування подарунків (його красиві візерунки можна перевести на тканину в копіювальному центрі) і декоративні стрічки зафіксовані за допомогою канцелярських кнопок, а над ними на гачку висить ніж для паперу.

Завжди все видно

У пласких прозорих контейнерах розмістилися розсортовані за кольорами основні тканини, підкладкові тканини, клаптики та різноманітна пряжа.

Галерея ниток

У дерев'яну, пофарбовану синьою фарбою дошку угвинчені L­-подібні гачки (їх можна придбати на будівельному ринку), на які надіті котушки ниток. Надзвичайно зручно!

Архів ідей

У канцелярських теках розмістилися журнали Burda, інші журнали з шиття, викрійки тощо. Такі теки можна купити у книжкових магазинах і магазинах канцтоварів.

Відділення галантереї

Стрічки, тасьми, галуни або шнури – все те, що зазвичай скупчене в одному місці, – можна розташувати в міні­комодах. А під ними зручне місце для застібок-­блискавок і прокладок.

Планка для ґудзиків

Шпильки, крейда, ґудзики, петлі – все тут на видноті та під рукою. За необхідності вам не доведеться шукати їх довго. Увесь цей дріб’язок складений у металеві коробочки, прикріплені до самосклеювальної магнітної планки.

Дивовижне місце

Тут висувається спеціальна дошка для швейної машини та кладеться на спеціальний кронштейн.

До роботи!

Завдяки обклеєному шпалерами кронштейну висувна дошка може набувати оптимальної висоти, тобто нижче звичайного столу!

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Спідниця двошарова розкльошеного силуету

Широка спідниця з тафти, продубльована зверху тюлем у цяточку. ...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Костюм клоуна чоловічий

На арені веселі клоуни в комбінезонах з намальованими різнокольоровими колами, саморобними...

39.90 грн.

Сукня з видовженою лінією плечей

Барвисте, зручне і при цьому дуже жіночне - таке плаття з видовженою лінією плечей і декоративним...

39.90 грн.