Флешмоб мій перший номер burda 09/1979

  • автор: Andriy
  • дата: 24.03.2020
  • складність:
2
Поділитись:

Опис


Привіт усім! Мій самий старший помічник в швейній справі став номер журналу за вересень 1979 року. Він дістався мені від моєї бабусі, звідти взяв викрійку рюкзака. В номері різномаїття моделей для жінок, дітей та навіть модель чоловічої куртки в фольклорному стилі.Також є покрокові фотомайстер- класи: виконання повітряних петель та кокетки на сукні.

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

Андрей, Вы сделали мой день!;) Как приятно видеть на форуме мужчин, которые шьют и любят творить! Я пока вынуждена работать в офисе (карантин: дом-машина-офис-машина-дом) и пара минут на любимом сайте просто радует приятными эмоциями! Показывайте свои работы, делитесь опытом, я думаю, что всем будет очень интересно и посмотреть и пообщаться) Всем счастливых выходных и много-много вдохновения для творчества!)))))

Андрію, вітаю на фотофорумі! Спочатку побачила ваш коментар із фото на ФБ і дуже рада, що ви вирішили опублікувати свій пост і на сайті) 

Такі давні номери улюбленого журналу викликають хвилюючі почуття. Це і ностальгія за модою наших мам і бабусь, і просто це дуже красиво. Дякую за фото з вашого першого журналу, дуже цікаво було їх передивитися.

 

Дівчата, що сидять на карантині, будьте як Андрій: скоріше беріть свої журнали і фотографуйтеся, розповідайте власні історії знайомства з Burda!))) За це маєте шанс ще й приз виграти)
https://burdastyle.ua/news/konkurs-fleshmob-miy-pershyy-nomer-burda

Хіт продажу

Пуловер із вирізом гойдалкою

Тонкий пуловер з вирізом «гойдалки», що видний ззаду, об'єднується з більш довгим топом...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Спідниця пишного крою зі складками

До жакета - пишна спідниця з машинною вишивкою по нижньому краю і еластичним заднім поясом...

39.90 грн.

Брюки в джинсовому стилі з низькою посадкою

Вузькі брюки в джинсовому стилі з біеластичної тканини. ...

44.90 грн.