0

Флешмоб Мій перший номер Burda 4/1988

  • автор: Olga Burma
  • дата: 23.03.2020
2
Поділитись:

Опис


Доброго дня всім форумчанкам! Із задоволенням приєднуюсь до флешмобу.

Перщі номери, з яких починала шити теж були не мої, брала в знайомих та подруг, щоб  перезняти за ніч, або якщо дуже щастило, то за вихідні. Але хіба то труднощі, коли в руках уподобані викрійки, які ну просто вкрай потрібно терміново перетворити на модні та стильні, а найголовніше унікальні речі.

Найстаріщий номер який є у власності - за квітень 1988 року, який мені теж подарувала подруга, попередньо перешивши з нього все що подобалося їй. Тепер я, як і більшість з нас маю чималу колекцію улюблених журналів, та з задоволенням нею користуюся, коли дозволяє час.

А ще хотіла похвалитися своєю обновкою. На 8 березня мій чоловік здійснив  давню мрію - подарував коверлок Minerva M5000Pro. Тож  будемо шити!

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

Олю, який гарний номер! Передивляючись фото з нього, не відразу, але таки пригадала, що колись давно теж тримала його в руках. Вітаю із подарунком - нехай оверлок працює і дарує ще більше радості і задоволення від шиття!

О, колись це був справжній скарб! Напевне , і досі . для справжніх шанувальників Бурди старі журнали то справжня цінність.Олю, від щирого серця вітаю з таким чудовим помічником !

Хіт продажу