0

Сукня до 8 Березня

  • автор: Olga Burma
  • дата: 10.03.2019
11
Поділитись:

Опис


Доброго дня усім форумчанкам, всіх зі Святом Весни! Давно задивлялася на цю сукню, тільки не знала з чого буду шити. В одному інтернет-мгазині пригледіла такий веселенький твід (набрала відразу ще зеленего і блакитного) і ось все склалося. Волан робити не схотілося( дуже строката тканинка), а натомість застосувала свій улюблений кантик, правда він синього кольору, але здається підійшов.

Інші вироби користувача
+ коментувати

11 Коментарів

Оленька, прекрасное платье получилось, Вам очень идет!)))

Дякую, Маринко, за відгук, я старалась.

Гарна сукня з чудової тканинки,а твід не можна не любити ,бо він такий ніжний і приємний на дотик і завжди класно виглядає.Кантіки зробили модель ще цікавішою ,підкреслили цікавий крій і дуже пасують моделі.Такий гарний подаруночок ,щоб зустріти весну!

Таню, дякую за коментар. Взагалі люблю твід, та він частіше у сірій та коричневій гамах, а тут така нагода. Хотіла робити пікладку, але відмовилась саме через приємний дотик до тіла, не хотілося псувати.

Олю, яка гарна сукня! Люблю такі такі м'які приталені силуети. Оздоблення кантом тут дуже доречне. З твіду і без волана ця модель має інакший, але не менш ефектний вигляд.

Дякую, Олено, я теж люблю такі силуети, особливо останнім часом "підсіла" на сукні і канти.

Олю, використання канту додало сукні ефекту багатошаровості, деталі немов одягнуті одна на одну! Дуже класна ідея!!! А ще такий смачний колір!!!  Вітаю з обновкою!

Дякую, Лоро. Я навіть не розглядала канти під таким кутом, а колір мій улюблений. Я люблю різні і яскраві, але попелясто-рожевий зачаровує.

Дякую, Лоро. Я навіть не розглядала канти під таким кутом, а колір мій улюблений. Я люблю різні і яскраві, але попелясто-рожевий зачаровує.

Гарно у Вас вийшло, дуже індивідуально. Мені теж ця сукня подобається. На одному ресурсі читала, що рукава у цієї моделі дуже вузькі і треба розширювати самій. А у Вас як складалося?

Оксано, дякую за коментар. Рукави я нажаль змушена розширювати  в усих  моделях, тому на можу точно сказати про стандартю, бо переміряю  зразу і розширюю на скільки мені треба.

Хіт продажу

№ викрійки 117
69.9грн