0

В Новий рік з новою сукнею

  • автор: Olga Burma
  • дата: 28.01.2019
6
Поділитись:

Опис


Рік жовтої, щей земляної! Терміново потрібно нові сукенки жовто-земляного.... Почну з дончиної. Шила заочно, тому модель попростіше, з вказаного журналу   № 106 а. Коли розкроїла згадала, що вона не любить 3/4, алеж подарунок! Жовтого кольору не знайшла нічого підходящого, тож гірчичний теж зійде за жовто-земляний.Тканина трикотаж-джерсі, на дотик приємний, але мнеться. і добре що випрала перед розкроєм - сів добре брала метр стало 0,9 см. Новий рік зустрічали в доньки в Полтаві, тож на додачу кілька фото неймовірної полтавської ялинки.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Така гарна сукеночка на гарнюній дівчинінці!Так приємно шити доньці ,це ж як в ляльки гратись ,тільки ще більше задоволення! Як класно ,коли в мами золоті ручки!

Дякую Таню, в дитинстві я майже все їй шила сама, тоді все що мама зшила подобалося, а у дорослих дівчаток свої смаки, іноді і носом покрутять, але ж приємно коли дійсно сподобалось, відчуття неймовірне! Думаю Ви розумієте.

Мама и дочка)) Как же вы похожи! Как сестры!))) Нет ничего дороже, чем мамина любовь. Я помню все платьица, сумочки и юбочки, которые мне шила мама... Низкий вам поклон, дорогие мамы, за вашу любовь и заботу. Очень хорошее платье получилось и пусть оно в этом году принесет Вашей доченьке счастье))

Дякую за добрі слова, дуже приємно.
 

Прекрасну сукню для своєї красуні-донечки ви пошили! Дуже приємна моделька, модні оборки на рукавах, гарний колір. І сидить так добре. Ялинка полтавська вражає - така велика і яскрава.

Дякую Олено за Ваш відгук, Ваша оцінка дуже цінна для мене.

Хіт продажу