0

Сукня ювілейна

  • автор: Olga Burma
  • дата: 01.08.2019
7
Поділитись:

Опис


Нарешті!!!      Історія майже детективна. На горизонті звідкись взялося 50 і жінці терміново була потрібна святкова одежинка. Переберала довго: від костюма брючного до сукні і назад від сукні до костюма зі спідницею - все не те.

І ось...в першому анонсі - вона та сама модель, яку не вдавалося вхопити уяві. Дочекалася журналу і робота закипіла, ні не з пошиву, а довгого пошуку підходящої тканини. Магазин в нашому місті один тож вібир з чого є, в інтернеті стрьомно ( не помацаєш, а час іде). Дала завдання доньці пошукати у Полтаві, теж глухо. Їхати в Київ за тканиною ? Не варіант, бо як то кажуть шкурка вичинки не варта, тому що сукня надінеться раз чи два. Взяла те що є, гіпюр на чорному трикотажі з золотим напиленням,на вигляд  як обгортка від цукерки. Тепер вже робота точно закипіла бо часу залишилося менше тижня.

Ну все встигла!!! Вечір пройшов вдало, гостей провели, у кафе збираємо речі - опа, а ювілярку та ніразу ніхто й не сфотогафував! Давай швидко, хоч якось бо машина чекає!

Дві фотки є можно викладати. Сюрприз!! Не працює комп"ютер...  Поки суть до справи, вигуляла сукню ще раз, є ще трохи фото комп працює можна викладати. Поїхали! Грузим фото ... бац недозволений формат і так разів надцять, ну що за напасть.   Фух нарешті!!!  Закінчую, бо втомила всіх своїм детективом, яка вийшла "цукерка" вам судити.

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Ольга, действительно получилось платье-конфетка - яркая расцветка ткани,  интересная модель подчёркивающая все достоинства обладательницы этого "сладкого платья":)))
И замечательно, что Вы выгуляли своё юбилейное платье ещё раз - и фото получились разноплановые, и Вы получили дополнительные положительные эмоции, выгуляв ещё раз Ваше платье-конфетку, и окружающих порадовали созерцанием красоты:)))
И с Днём Рождения, Вас Ольга!!!
 

Олю, ось так буває, ніби зірки не збіглися. Але ж попри всі перепони, сукня і фотозвіт таки вдалися! У підсумку - розкішно вбрана, красива ювілярка.

Оленька, с Днем рождения Вас! Какая же Вы красотка!))) Платье великолепное и от всей души желаю Вам гулять как можно чаще и не ждать повода, чтобы одеть такое прекрасное платье!)))

Вітаю! Чудова розкішна сукня для "виходу в світ",виглядаєте неймовірно шикарно і я приєднуюсь до всіх компліментів 

Оля, с Днем рождения!Заманчивый вырез,открытое плечо-так платье представлено в журнале,а звезды за Вас решили, что будет еще и золотое напыление!Конфетка получилась с ликером!Обязательно выгуливайте его чаще-работа на высоте!Описание получилось-на одном дыхании-как увлекательный детектив)))!

О, Ольго! То ми з Вами майже одночасно переступили поріг між юністю і зрілістю!)) Щиро вітаю Вас з цією подією!
 До речі, ця модель була у мене у фаворитах при підготовці до ювілею, але я ювілейну сукню так і не пошила, обмежилася тим, що є.
А Ви молодець!!! Втілили задумане з великою відповідальністю і виглядаєте справжньою ювіляркою! Дуже гарна сукня!!!

Дякую всім за теплі слова! Вибачьте, що не відповіла кожному окремо, не мала можливості і часу.

Хіт продажу