0
Акція 1+1=3

літні джинси-2 пари

  • автор: Georgina (Olena)
  • дата: 31.03.2020
4
Поділитись:

Опис


Шановні майстрині,

це мої перші джинси, що пошиті по електронній викрійці.

Зараз ці джинси мої улюбені, і сама викрійка улюблена!

По цій  викрійці зшила ще 3 пари штанів, різних кольорів, і дуже задоволена.

Матеріал кольорових джинсів - італійська плотна бавовна-джинс  з невеликим вмістом елестану - неймовірно комфортна тканина, та ще й дуже приємна до тіла!

Матеріал білих джинсів- корейська бавовна з еластаном- еластану тут більше і тканина тонша.

Ріозмір свій, 38, зріст 165, у  викрійці нічого не змінювала, крім довжини - відрізала 10 см.  Викрійка проста, зручна, шилось легко.

Влітку одягала джинси із синім топом з батисту, пошитым по викрійці  Бурда 5/2017, модель 109А.

Всім бажаю добра:)

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Як чудово! У вас стільки штанів пошитих власноруч, які гарно виглядають! Ці приклади вселяють в мене віру, що раз у Вас вийшло поповнити гардероб такими вдалими парами, то і в мене є шанси )) Спасибі! )

Людо, у мене дуже багато штанів, пошитих власноруч, і які я з задоволенням ношу! В мене особисто є 4 улюбені перевірені викрійки, і ця- одна з них-  по яким я шию штани, і з різних тканин вони виглядають абсолютно по-різному,  але при цьому гарно сидять. Зараз я взагалі оновлюю гардероб на все пошите та вивязане і фактично не маю речей із магазину (за деяким винятком). Просто не вистачає часу посортувати фото і завантажити на сайт- ну, тут карантин мені в поміч:) У Вас обов'язково все вийде! Успіхів Вас  і натхнення!

P.S.Дякую, що завітали і оцінили:)

Джинси чудово сидять! Дякую за рекомендацію викрійки.

Дякую за Ваші теплі коментарі! завжди рада поділитись враженням та допомогти зробити вибір:) і сама завжди надихаюсь роботами та рекомендаціями від майстринь:)