0
Акція 1+1=3

Пальто #хочувжурнал

  • автор: Світлана Семашко
  • дата: 18.09.2017
10
Поділитись:

Опис


Колись давно, в часи, коли з переведених на тканину виточок вирізалась серединка, я думала що ті, хто шиють верхній одяг - справжні майстри, що це верх майстерності. Я мріяла, що і в моєму гардеробі з'явиться пальто, створене власними руками.

Ще з дитинства, я була тісно зв'язана з шиттям і різним хендмейдом. Порізані штори чи мамині сукні - це все про мене. Однак серйозно займатись, навчатись і розвивати мистецтво створення одягу почала всього 2-3 роки тому. У цьому мені продовжує допомагати улюблений журнал Burda, котрий нетерпляче виглядаю щомісяця.

Ідея пошити пальто промайнула як виклик, бажання перевірити себе, щось на кшталт "ну що, може вже готова?". 

Спочатку була кава і... тканина. 

Мені дуже пощастило дістати відріз оригінальної тканини з минулих колекцій Chanel! Чи варто казати якою я була щасливою? А принт? Поєднання темного-зеленого, фіолетового та пісочного кольорів в, характерному для Chanel, орнаменті п'є-де-пуль (від французької "гусячі лапки") - це 100% я. Маючи таку тканину, я взялася до роботи ще з більшим натхненням.

Вибір пав на просторе пальто з шальовим коміром з випуску 10/2015. Додатковим випробуванням стала недостатня кількість тканини. Та попрацювавши з викрійкою (звузила рукави і силует, прибрала довжину) та зібравши по шматочках, немов пазл, підборти, я зуміла пошити пальто всього з 2,8 м замість необхідних 4,7 м. Для підкладки використала утеплювач slimtex, тому, в негоду, грітиме не лише душу :) 

Щодо пошиття, не можу сказати що було геть супер складно, принаймні не так, як я собі нафантазувала. Безумовно, процес об'ємний, вимагає послідовності, дисципліни, терпіння та маленьких помічників :) І воно того варте! 

Наразі, це пальто - моя вершина, мій невеличкий Еверест. Звісно ж, супер-майстром-на-всі-руки я не стала (нам властиво помилятись в судженнях, чи не так?), ще потрібно багато чому навчитись і пошити не одне пальто чи жакет щоб досягти омріяної майстерності. 

Побачити свою роботу на сторінках журналу Burda це мрія. Це те, що мотивуватиме рухатись вперед і не здаватись перед складнощами і невдачами. Саме тому, я дуже  #хочувжурнал :)

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Пальто модне , стильне .Ви як в ньому як модель з модного журналу.Мені дуже подобається

Приємно чути! Щиро дякую, Тетяно :)

Ой, я теж колись в дитинстві виточки розрізала:) Бурда всьому навчила.

Пальто вийшло розкішне. Тканина казково гарна. Робота гідна сторінок улюбленого журналу. Успіху!

Дякую, Олено! Тканиною досі не натішусь :))) Потрапити на сторінки журналу це велика мрія, чекаю оголошення результатів з нетерпінням.

Світлано! Ваше пальто прекрасне! Ви - розумниця і трудівниця. Вразила тканина у саме серце. Мрію й для себе щось подібне пошити. Розкішно виглядаєте у своєму першому та якісному пальті. Фотографії процесу ілюстративні. Ємка робота, але вона себе виправдала і в результаті маєте розкішну одежину. Бажаю успіхів!

Велике дякую, Тетянко! Обов'язково спробуйте, це не так складно як здається на перший погляд, до того ж саме починається сезон пальто :)

Світлано, чудове пальто, прекрасна історія, гарні фото, подобається.
Але тема зконцентрованної лисички, що живе на булавках, не розкрита))
Це хто? Як звуть?

Дякую Наталю! Зконцетрована лисичка - насправді лис :) Звати Марсель, "допомагав" мені в пошитті, йому обов'язково потрібно було розглятись посеред викрійок та тканини (є в ньому щось від кота) :)

Гарнюня))

Світлано, вітаю з перемогою! :) Якщо чесно, то звернула увагу тільки після оголошення результату і була приголомшена, що не помітила Ваше прекрасне пальто та результат такої важкої праці. Згодна з усіма, кому сподобалась тканина, бо я як роздивилась фото зблизька, то була вражена в саме серце тими кольорами! Справжня бомба повільної дії :) Дуже сподобалось! Ще раз вітаю з перемогою :)