0

Піджак чоловічий

  • автор: Юлія Підлубна
  • дата: 14.09.2016
4
Поділитись:

Опис


Чоловік замовив собі подарунок на День Народження - показав модель піджака, який йому подобається. Я взяла за базу вказану модель з журналу Burda, але довелось вносити зміни: зріст у чоловіка 176, а ця викрійка на вищих чоловіків - тому я підганяла викрійку під його зріст; після примірки завужувала по талії (у нього широкі плечі, тому по обхвату грудей один розмір, а по обхвату  талії і стегон - менший - на манекені здається різкий перепад,  але по фігурі нормально); кишені зробила: одну з листочкою і дві в рамку.

Тканина костюмна з еластаном трохи підвела. Важко було з нею працювати. Занадто тонка і еластична вона виявилась, важко було дублювати деталі. Деталі майже всі продубльовані якісним дублерином на тканій основі, але результат середній. Хоча чоловіку подобається.

Почала шити  піджак під час курсів, а закінчувала уже вдома (по програмі не було чоловічого піджака, але я хотіла взнати деякі моменти по пошиву у викладача, тому попросила, щоб на наглядному прикладі можна було навчитись).

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Ого, Yuliana! Головне, щоб цього мій чоловік не побачив;), він і так весь час скаржиться, що я лише собі шию;)

Шикарний, стильний піджак получився, ви - молодчинка! Так тримати! Дуже подобається.

Дякую, Таню! 

:) так, є така проблема, що чоловік часто питає: коли  ти вже мені щось пошиєш? ))

Юліано, ви точно не дарма на курси ходили. Чоловічий піджак! Мабуть, не кожна майстриня, у якої в арсеналі десятки відшитих для себе речей за роки шиття, може похвалитися створеним власноруч піджаком для чоловіка. Гарна робота. На манекені видно деталі, а на живих фото сповна відображається, яка стильна річ у вас вийшла.

Щиро дякую за такий коментар! Приємно чути в свою адресу такі слова від професіоналів!  

Тепер ще більше хочеться пошити щось цікаве і складне.

Хіт продажу