0
Акція 1+1=3

Сукня з минулого століття

  • автор: Юлія Підлубна
  • дата: 19.08.2016
6
Поділитись:

Опис


Випускна сукня в старовинному стилі. Я пошила її на екзамен і на випуск з курсів по спеціальності Кравець. Основна тканина (кольорова) - штапель, деталі коричневі з сорочкової тканини. Розмір 36. Додатково пошила поясок, щоб завершити образ (якраз знадобився куплений запасний гудзик). 

У конкурсі "Хочу в журнал" я вирішила взяти участь, так як з журналом Burda  я знайома ще з 2004 року і завдячую йому тим, що він допомагав мені вчитись шити, і, звісно, для мене честь - потрапити на сторінки улюбленого журналу! Спочатку шиття - це було моє хоббі. Я освоювала іншу спеціальність, працювала за іншою професією. З часом зрозуміла, що моє хоббі перетворюється на професію, лише не вистачало деяких знань. І ось пів року назад я закінчила курси за среціальністю "Кравець з індивідуального пошиття одягу". На екзамен я шила 5 виробів (3 з яких по викрійкам з журналу Burda).

Під час навчання я придбала журнал Burda 9/2015 і в очі одразу потрапила сукня № 101! Я вже одразу бачила себе в ній на фотографії в рамці на стіні :) Лишалось тільки купити тканину і фурнітуру. Робота йшла легко на одному диханні! З нетерпінням чекала, коли я вже вдягну цю сукню в завершеному вигляді. Коли вдягнула - була дуже задоволена, були виправдані всі сподівання. Тільки не вистачало зачіски до такої сукні. Підключились перукарі з паралельної групи, а потім уже і студенти-фотографи  з цього начального закладу.

Головним досягненням було те, що на випускному концерті після показу глядачам наших пошитих моделей, до мене почали підбігати гості з проханням сфотографуватись зі мною в цій сукні!

Я сподіваюсь, що ця сукня гідна потрапити на сторінки журналу Burda!

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Яка краса! Дуже жіночна сукня, загадкова та інтригуюча. Підкреслює вашу дівочу красу та романтичну натуру. Вітаю з закінченням курсів і з вступом до лави професійних кравчинь!!! 

:) дякую!

Образ повністю витримано. Сукня стримано-розкішна. Ви в ній маєте дуже гармонійний вигляд. Вітаю з оволодінням кравецької науки і бажаю успіху в конкурсі!

Дякую!

Класна сукня вийшла! Гарно підібрані тканини. В такій сукні, не дивлячись на її стриманість, непоміченою залишитись складно. Вітаю з новими знаннями та новими можливостями!

Дякую!


Зачекайте будь-ласка